Pompa Wysokiego Ciśnienia ........ opiłki
23 23

518 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co na vcds było to nie wiem bo to mechanik który pomagał mi to wszystko ogarnąć patrzył. Odkrec czujnik ten na górze pompy i sprawdź czy masz tam czysto. Kontrolka świec i check to są raczej ogólne kontrolki o awarii jakiejś nie koniecznie pompa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, vamos napisał:

Co na vcds było to nie wiem bo to mechanik który pomagał mi to wszystko ogarnąć patrzył. Odkrec czujnik ten na górze pompy i sprawdź czy masz tam czysto. Kontrolka świec i check to są raczej ogólne kontrolki o awarii jakiejś nie koniecznie pompa.

Wiem, że nie koniecznie pompa. U mnie po prostu ten błąd się nie zapisał w sterowniku i dlatego pomyślałem że coś z pompą. Czujnik mogę sprawdzić ale tylko ten na pompie, czy na sitku są opiłki bo zaworu na listwie N276 wole nie odkręcać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Bylem w serwisie "bosch" zeby wymienili filtr paliwa jak sie naczytalem ze lepiej VCDS zalac. Zapytalem sie czy znaja temat z pompa wysokiego cisnienia -opilki i czy potrafia to zdiagnozowac, a oni na to ze tylko po wymianie filtra paliwa mozna to dobrze zobaczyc.

Edytowane przez Dawid...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 30.01.2019 o 21:28, Dawid... napisał:

Bylem w serwisie "bosch" zeby wymienili filtr paliwa jak sie naczytalem ze lepiej VCDS zalac. Zapytalem sie czy znaja temat z pompa wysokiego cisnienia -opilki i czy potrafia to zdiagnozowac, a oni na to ze tylko po wymianie filtra paliwa mozna to dobrze zobaczyc.

no mozna w filtrze ja jakas czesc wyłapie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    11 godzin temu, lukas309 napisał:

no mozna w filtrze ja jakas czesc wyłapie 

Osobiscie widzialem jedna opilke (nie widzialem filtra, tylko przyniesli mi biala mala miske, nawet nie mam pewnosci czy to byla moja ropa z mojego mobila. Tyle mi zostalo wiary w ludzi 🤣) poprzedni wlasciciel wymienial pompe razem z rozrzadem 58.000km temu.

Edytowane przez Dawid...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Sprawdzałem u mnie czy na sitku nie ma opiłków. Po sprawdzeniu i odpowietrzeniu vcds był problem z odpaleniem. Tzn za pierwszym trochę kręcił odpalił i zgasł, za drugim przy kręceniu wyskoczyła kontrolka oleju z jakimś tam napisem i dopiero za trzecim razem odpalił. Co było przyczyną tej kontrolki oleju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za dlugo krecisz to sie pojawia kontrolka cisnienia oleju - to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 minuty temu, kuebk napisał:

Jak za dlugo krecisz to sie pojawia kontrolka cisnienia oleju - to normalne.

Ok, czyli wszystko w normie. Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi