Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto


alvyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pasjonatów,

Mam jeszcze pytanie w zakresie pozycji AUTO przy włączniku świateł. Czy pozycja AUTO świadczy o tym że mam światła do jazdy dziennej czy należało by zamontować jakieś dodatkowe ledy z allegro?

Jeżeli należało by jakieś zamontować to co polecacie? Jakie rozwiązania?

Z góry dziękuje za pomocne odpowiedzi, jak narazie jestem laikiem w temacie :wink:

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie najlepiej dołożyć modul DRL w swiatła drogowe na 30% mocy i wtedy czujka zmierzchu sama przełącza między swiatłami mijania a dziennymi. Do tego jak chcesz wyłączać dzienne to np taki ori włącznik:

DRL.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Moduł np taki: MODUŁ ŚWIATEŁ DŁUGICH DZIENNYCH DRL Proeltec Łódź (4291540074) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie najlepiej dołożyć modul DRL w swiatła drogowe na 30% mocy i wtedy czujka zmierzchu sama przełącza między swiatłami mijania a dziennymi.

Jesteś pewny że to zadziała? W b7 ze zwykłymi lampami przełącznik auto działa tak, że albo nie świeci nic, albo świecą mijania. No chyba że zakodować biksenon i pokombinować z kablami, ale i tak nie wiem czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kodować tylko kupić na alle moduł drl i wpiąć sie w swiatła drogowe. W chwili zapalenia sie swiatel pozycyjnych lub mijania moduł rozłącza swiatla dzienne. Dodatkowo zrobić to przez ori włączik drl i wszystko smiga jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz czujnika zmierzchu, jeśli kolega go posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste. Czujnik zmierzchu ma tylko zalaczyc i rozlaczyc automatycznie swiatla mijania. Reszte roboty wykona dolozony modul drl. Dodatkowo zeby byla mozliwosc calkowitego wylaczenia swiatel dziennych podlacza sie pod ori wlacznik drl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4B6 2003 rok Wyłącznik Auto Witajcie koledzy podłączyłem moduł wszytko świeci i działa jak powinno tylko mam pytanie dotyczące podłączenia pod światła długie gdzie się podpinaliście ja poprowadziłem kable aż do przednich lamp bo nie wiedziałem za chiny gdzie pod kierownicą sie podpiąć może ktoś podrzuci czy jest taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą masz moduł centralnej elektryki (MCE). btw, usupełnij profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział jak to wygląda i które kable podlączyc bym to dawno zrobił sam ale ze sie na tym nie znam a robił mi to kolega z forum A6 w ramach 4 paka więc nie zawracając mu znowu głowy chętnie bym sam to podłączył ale nie wiem gdzie to jest jak to wygląda i pod które kable sie podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij polke co masz nad nogami kierowcy i tam zobaczysz modul MCE piny masz opisane w podwieszonych watkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieliscie tu Panowie ze czujnik tylko załącza i rozlacza swiatla mijania w audi a4b7 w zwykłych lampach więc pytanie po co są te żarówki w lampie (te najbliżej grilla) które większość używa jako swiatla dzienne skoro one i tak nie działają.  Mam takie właśnie i chciałbym żeby działały co zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...