Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie podczas przyspieszania 1600-2200 obrotów


przybysz_tgk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie kwestionuje tego , że przyczyną szarpania był egr, klapa gasząca kolektora, filtr paliwa. pompa paliwa czy tez milion innych rzeczy. U mnie pojawiły się dokładnie te same objawy. Czytałem szukałem aż w końcu sam znalazłem przyczynę. Dodatkowym objawem było charakterystyczne syczenie które było słychać podczas przyspieszania.z rury czarny dym , aż cały zderzak mi okopciło na czarno :D Przyczyną był PĘKNIĘTY WĄŻ TURBINY. Małe kolanko o numerach seryjnych 1K0145790C. po wymianie Audi lata jak nowe, czuć ciąg ;D Przez takie małe coś samochód dużo tracił na mocy, różnica jest niesamowita.  

AUDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!od zawsze na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również występuje szarpanie podczas przyspieszania 1600-2200 obrotów. Próbował ktoś wymiany przepustnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, u mnie w BPW nie pomaga odłączanie EGR , przepustnicy, przepływomierza, szarpie jak kangur, nawet całkowite zaślepienie EGR nic nie dało, auto sprowadzone tydzień temu jedyny mankament to zapchany był filtra paliwa bo olej mieszał się z paliwem, filtr wymieniony dwa razy, pompa paliwa vakum nowa, korekty nie przekraczają 0,7 jedynie przestaje szarpać jak odłączę podciśnienie od gruszki vtg tyle że jedzie jak SDI?.

Ma ktoś jakieś pomysły czy pompki do sprawdzenia?

Edytowane przez danielsonicl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...