Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chip w Łodzi, jakiś dobry tuner


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś dzwonił lub pisał do Rogala to mów od razu, że jesteś ode mnie to będzie na pewno lepsza cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany troche odświeżę temat.

Kto w Łódzkim dobrze ogarnia 1.8T ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kamien85 napisał:

Pany troche odświeżę temat.

Kto w Łódzkim dobrze ogarnia 1.8T ?

 

 

polecam juby_p tylko musiałbyś jechać do płocka, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 20:04, mlodziak22 napisał:

polecam juby_p tylko musiałbyś jechać do płocka, ale warto.

No Płock jest w łódzkim że ho ho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Złomiarzu napisał:

No Płock jest w łódzkim że ho ho...

nie jest,ale czasami warto jechać gdzieś dalej . to raptem 150km , ja byłem i wielu forumowiczów było u Piotrka i każdy poleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Peugeota, ale miałem realne problemy z wyprzedzaniem. Chiptuning w sumie mnie uratował. Korzystałem z usług chłopaka z funwarechiptuning.pl. Teraz mam maksymalną moc, mogę docisnąć, a i skutek uboczny jest taki, że poprawiła się elastyczność silnika, jakby mniejsze zagrożenie zużyciem i nawet efektywniejsze serwisowanie bym powiedział. Początkowo miałem zrobiony standardowy chiptuning, ale później poprosiłem o przesuniecie momentu jeszcze wcześniej. Jeżdżę już od pół roku i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Seby w G-lab jakieś 7 lat temu i jak na razie auto śmiga bez zarzutu. Auto strojone na hamowni  a nie jakiś tam gotowiec . Seryjny Afn 110 KM zrobione na 142 KM i 327 NM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TDI dużo mi wyciągnęli (skok o 20%, lekko ponad) w funwarechiptuning.pl. Miałem samochód używany (AUDI), powiedziałbym ze średnim stanem technicznym. Natomiast po tuningu rozpędza się znacznie lepiej. Modyfikacja przeprowadzona w sposób spersonalizowany. Nie chciałem przesadzać, bo trochę kiepska skrzynia biegów. Powiedzą ci, jak bardzo można zrobić w danym modelu. Jestem też z okolic Łodzi i takich warsztatów zbyt wielu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nikt nie wspomniał o Comp-Sport Łódź, który zdecydowanie polecam zarówno do turbo benzyny jak i tdi.

Pierwsze auto, które u nich robiłem to Audi A3 1.8t AUM ze 150km po modach na 230km, zero problemów, pełen profesjonalizm.

W tamtym roku zrobiłem nowy program w AVF po wymianie pompek na AL, które też w CS zostały wymienione i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...