Dobry elektryk Rzeszów

Jog

Witam, poszukuje dobrego elektryka w rzeszowie lub okolicach do założenia wyłącznika podwójnego czujnika G40 i G28, taki mały mod antykradzieżowy, silnik to 1.9 AVF, w essie byłem i takich domowych blokad nie robią, może ktoś z klubu się podejmie?

Bedzie długo krecil ale i tak odpali B6 TDI jak odłączysz te czujniki :wink:

Na forum aut z rodziny vag piszą:

,,Dobrym sposobem zabespieczenia TDI-ka jest przecięcie przewodu Czujnika Halla - G 40, (czujnik pozycji wałka rozrządu) razem z przewodem czujnika obrotów silnika - G 28, (czujnik położenia wału korbowego).

OBYDWA CZUJNIKI NA DWÓCH OSOBNYCH PĘTLACH.

Rozcięcie to robi się na przewodach SYGNAŁOWYCH od czujników, przed ECU.

Przy aktywnym zabespieczeniu (czujniki odcięte) włączenie zapłonu nie powoduje "nabicia" błędu, jak równierz próba zapalenia auta (kręcenie rozrusznikiem) nie spowoduje nabicia błędu."

I forumowicze którzy skorzystali z tego sposobu piszą że działa na 100%.

Mój elektryk mówi że na 100% to nie zadziała, proponuje mi wyłącznik kompa ale takie coś to obejdą pewnie szybko.

Ktoś wspominał że można jeszcze jakoś wtryski odłączyć ale to już ogarnięta osoba musi być.

Mam jeszcze kilka pomysłów i do tego poszukuje wyżej wspomnianego elektryka.

Witam,

daj znac jakbys kogos znalazl - tez jestem chetny na jakies nietypowe zabezpieczenie ;)

Spoko, rozkminiałem tez odcienie świateł bo autka przeważnie giną nocą a kto pojedzie bez nich tylko pewnie elektronika by szalała przy czymś takim

Przyłącze się do tematu potrzebuje kogoś kto zrobi mi porządek z zamkiem centralnym bo było coś kombinowane oraz znajdzie lewy pobór prądu. Będę wdzięczny za jakieś namiary.