Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?


BIZZARE

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję informacji na temat kodowania tunera tv. Po podłączeniu dvb-t do navi, nadal nie można przełączyć na funkcję TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz interfejs multimedialny lub ori tuner tv jesli nie masz jednego z wymienionych to zapomnij o tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie. Dokładnie to posiadam adapter MA-BOX2 ( Volkswagen - MA-BOX? Adapter AV VOLKSWAGEN MFD3, RNS-510, COLUMBUS komplet - PCCM ) , do tego tuner dvb-t oraz kamerę cofania. Wszystko podłączoneprawidłow, ale navi nadal nie ma możliwości przełączenia w opcje TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rns-d ? bo tam w opisie nie ma że jest do rns-d tylko do MFD3, RNS-510 z rns-d nie bedzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam RNS-D. Sprzedawca zapewniał mnie, że będzie działać. Ale z tego co widzę faktycznie nie ma w opisie mojej navki. W takim razie muszę to zwrócić czym prędzej.

Tom A4 a co wtedy gdy już będę miał prawidłowy interfejs ? Samoczynnie wykryje, czy potrzebne będzie kodowanie ?

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Dzwoniłem do sprzedawcy i podał mi dokładny model adaptera - Do Audi - MA-BOX? Adapter AV VOLKSWAGEN MFD1 komplet - PCCM

Zerknąłem jeszcze do instrukcji i jest tam opisane krok po kroku jak podłączyć pod moją navi.

Więc zapytam ponownie, czy konieczne jest kodowanie navi ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie tunera do rns-d.wchodzimy w 37 navigacja pozniej klikamy 10adaptacja wchodzimy w kanal 07 i do liczby ktora jest tam wpisana (w razieczego zapisujemy ja sobie gdzies)dodajemy 04 (np mamy tam liczbe 03dodajemy 04 i wpisujemy 07) zatwierdzamy.i juz navigacja bedzie widzialatuner.do polaczenia sie z tunerem przez komputer jest potrzebny kabel zobsluga can bo te tanie niestety z tunerem sie nie lacza.ale zebyzaadaptowac tuner do navi wystarczy nawet taki chinol za 30zl.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie masz ok? w vcds msz podpowiedzi i tam jest wszystko opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersje light i nie bardzo służy ona podpowiedziami. Jakieś inne pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies kiedys widialem podobny post i tez gosciu mial podobny problem i z tego co pamietam problem tkwil po stronie tunera tv ze byl uszkodzony i mimo ze tuner byl zakodowany to nagi nie chcialo sie przelaczyc na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ci podam jakiej powinien być wartości akurat mam taką navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Jak się okazało, producent interfejsu ma źle opisaną instrukcję montażu właśnie pod rns-d. Zadzwoniłem do pomocy technicznej i od razu wiedzieli w czym problem, mianowicie, jeden z przewodów został pominięty w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...