Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic


davis693

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dostałem płytkę z nawigacja 2012(miałem 2011), na starcie aktualizacja systemu i po odpaleniu nawigacji NAVIGATION DATA IS BLOCKED. Z internetów wyczytałem, że takową płytę trzeba aktywować. Płytę tą mam od znajomego, które była już wcześniej używana i tu pytanie Czy taka płytę trzeba aktywować w każdym aucie osobno by navi działało? Czy tylko nowe tak działają?
kolejne pytanie Gdzie i jak można aktywować płytę?

@edit

Czy moge wrzucić dane z płytki na kartę pamięci by odpalić navi bez aktywacji płyty, oraz jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Low=basic to tak.

Na karcie SD bedzie chodzic :wink: tylko potrzebujesz aktywator do tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:wink

Mógłbyś mi jeszcze podpowiedzieć w jaki to sposób zgrać i aktywować samodzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie ;D, czytałem ten temat i nie widziałem, jeszcze raz dziękuje. Dziś pobawię się z tym. :D

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

BTW, skoro można aktywować bez vcds navi z SD to czy można tak samo aktywować płytę używajac SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie aktualizacji MMI z wersji20140616-120957_1402913955

Wyskoczył błąd:20140616-121030_1402913999

Wg. poradnika najpierw wypakowałem folder MMI 3G K0031 - 8R0906961T.

Bardzo możliwe, że ominąłem jakiś krok, bądź aktualizacje. Proszę o pomoc:kwasny:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

20140616_120957.jpg

20140616_121030.jpg

Eh nawet źle wstawiłem foty...

BTW, aktualizacje pobrałem z chmury YAREX.DISK jakiegoś ruska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat, orientuje się ktoś czy są jakies triki przy updacie map dla MMI 3G High (oczywiście poza instrukcją która jest w necie i aktywacją) . Zrobiłem juz update softu MMI do wersji K0257 i teraz pozostaje update map, ale chce wcześniej zasięgnąć jak najwięcej opinii. Wiem że dla niektórych z was to jest know how, ale moze mimo to coś poradzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum są informacje od kolegów którzy robili upgrade 3G low. Chcę wiedzieć czy przy 3G high wszystko idzie dokładnie tak jak w manualu na forum. Czy są npna sieci uwalonemapy do 3G high?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, na naszym forum jest informacja że aktualizację softu trzeba robić po kolei wersjami. Natomiast na motortolku chłopaki pisali że robili od razu update z najstarszego softu 0022 na 0257 i wszystko pięknie poszło. Ja w niedzielę aktualizuję i dam znać czy idzie bez problemu.

Moja wersja navi to 3G high (joystick + HDD)


Doczytałem jeszcze ze update od najniższej wersji do najwyższej trzeba robić krop po kroku dla nawigacji 3g low (bez hdd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257

Oooo, chłopaki pisali że z hdd poszło im od razu z 0022 na 0257. Teraz nie wiem co robić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...