Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pojemność zbiornika paliwa


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

hej

czy jest różnica :?: jeżeli tak to jaka :?:

zbiornik paliwa w sedanie i zbiornik paliwa w avancie

jeżeli ma to znaczenie to chodzi o TDi

Niema różnicy , różnica jest tylko ośka i quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema różnicy , różnica jest tylko ośka i quattro

OK

tylko nadal nie znam pojemności :mrgreen: jaka jest :?:

Ośka 62l , a quattro 60l :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie jak wkladasz pistolet zaraz za klapką jest taki pstryczek nacisnij go i przytrzymaj 3 sek,wejdzie 3 litry więcej :wink: (odpowietrzenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytrzymaj 3 sek,wejdzie 3 litry więcej

tylko 3 :roll: u Ojca w B4 Avant weszło jakieś ok 75 litrów ON za pomocą tego brzdąca :wink: ( chodzi mi oczywiście o cały zbiornik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie jak wkladasz pistolet zaraz za klapką jest taki pstryczek nacisnij go i przytrzymaj 3 sek,wejdzie 3 litry więcej :wink: (odpowietrzenie )

Hmmm ...sam z checial wyprobuje :twisted: Niby 62 litry to i tak bardzo duzo i raczej rzadko przy tych cenach benzyny zdarza mi sie tyle lac ...ale urlop sie zbliza i wreszcie czlowiek odpocznie od wszystkiego pedzac audzinka poprzez drogi EU ... 3 litry wiecej przyda sie zalac :wink:

Z gory dziekuje za info...za kilka h sprawdze ten bajerek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem o jaki przycisk do odpowietrzania chodzi... u mnie jest tylko bolec zamykajacy wlew i gumowy odbojnik, o ktory opiera sie klapka po zamknieciu. nacisniecie tej gumowej czesci nic nie daje.

[ Dodano: 2006-07-02, 12:36 ]

raczej rzadko przy tych cenach benzyny zdarza mi sie tyle lac

ja zawsze leje do pelna - i tak bede musial zalac, jesli raz wleje mniej to nastepnym razem bede musial wlac wiecej wiec wychodzi na to samo :) poza tym przy moim silniku musze miec pelen bak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem o jaki przycisk do odpowietrzania chodzi... u mnie jest tylko bolec zamykajacy wlew i gumowy odbojnik, o ktory opiera sie klapka po zamknieciu. nacisniecie tej gumowej czesci nic nie daje.

Ten przycisk jest we wlewie jak korek odkrćeisz to jest po lewej stronie.

Ja też zawsze do pełna tankuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do B4 uzywajac odpowietrznika mozna wlac prawie 75 l. Do A4 juz nie tak łatwo :wink:

:shock: to sporo Ci sie udało .. ja do swojej ex-B4 TDI wlalem max 69 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża sie urlop i trochę trasy do przejechania - przy włoskich cenach paliw te kilka litrów się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze leje do pelna - i tak bede musial zalac, jesli raz wleje mniej to nastepnym razem bede musial wlac wiecej wiec wychodzi na to samo :) poza tym przy moim silniku musze miec pelen bak :)

No przy twoim silniku to rzeczywiscie by sie nie kalkulowalo co pare dni zagladac na stacje :wink:

No ja tankuje do pelna jak jade gdzies dalej ...jak smigam po miescie to leje zazwyczaj pol baku ...tak do 150pln :twisted:

PS.

Samochod jest lzejszy a co za tym idzie przy takim malym silniczku lepiej sie zbiera :twisted: hehe.... no i suma sumarum mniej pali bo mniej wazy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do B4 uzywajac odpowietrznika mozna wlac prawie 75 l. Do A4 juz nie tak łatwo :wink:

potwierdzam, u ojca w B4 avant i oczywiście TDI wchodzi ładnie ponad 70 litrów :mrgreen: a u mnie w A4 niestety mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile mozecie przejechac kilometrów swoimi A4 na zatankowanym pod pod sam koreczek zbiorniku ?? oczywiscie podajcie spalanie na trasie przy spokojnej jezdzie, i najlepiej TDi niech odpiszą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi 62l i mozna przejechac na dynamicznej trasie ok 1000km-spalanie 6.2l/100 przy spokojnej nie wiem :P ale spalanie SK-KR jak troche oszczedzalem ok 4l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wrocilem z trasy mialem autko zatankowane pod korek az juz w odpowietrznik nie chciało splywac, na włączonej klimie, przy jezdzie na przemian troche dynamicznie i troche spokajnie, to zrobiłem 1360km i mam jeszcze pół rezerwy. tylko ze mam silnik 55kW to oszczędniejszy jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...