Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kanały odpływowe.


gambit4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem polega na tym, że zauważyłem zbierającą się wodę pod dywanikiem kierowcy. Ewidentnie widać ze woda leci od strony ściany grodziowej ponieważ wykładzina jest najbardziej mokra przy owej ścianie. Na forum wyczytałem że przyczyną tego mogą być zapchane kanały odpływowe. Nigdzie nie mogłem znaleźć jak dostać się do tych kanałów. Czy ktoś mógłby napisać krok po kroku jak dostać się do nich, i czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna zbierającej się wody. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały odpływowe s pod akumulatorem i ECU, jeżeli są zatkane to woda wlewa się do kabiny. Sprawdź pierwsze te dwa miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wyjąc komputer musisz zdemontować wycieraczki przednie i później podszybie. Pod podszybiem jest jedna śruba od obudowy ECU, jak złamiesz jej uchwyt to woda na 100% będzie się lała do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przez taka wlewająca się wodę mogą mi głupieć wycieraczki ? tzn kiedy je wyłączam (pozycja 0) to one jeszcze wykonują około 10 ruchów w tempie pozycji 3 i zatrzymują się w losowej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy przez taka wlewająca się wodę mogą mi głupieć wycieraczki ? tzn kiedy je wyłączam (pozycja 0) to one jeszcze wykonują około 10 ruchów w tempie pozycji 3 i zatrzymują się w losowej pozycji

Dokładnie takie mogą być objawy.

Woda która wlewa się do kabiny leje się po MCE i stąd te efekty z wycieraczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...