Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade CONCERT SYMPHONY z 2GB do 32GB SVM: B856A001


norbii1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

napisałem do serwisu Audi - "... znalazłem na forach informacje ze należy wgrać nowy soft 0310 SW , SVM: B856A001 do mojego radia Concert który poprawia błędy w starym oprogramowaniu i jednocześnie zwiększa możliwość czytania kart pamięci do 32GB czy możecie to sprawdzić?"

po czym otrzymałem informacje" ...Niestety producent nie przewidział żednej zmiany oprogramowania. Kierownik nie może również potwierdzić czy to oprogramowanie o którym Pan wspomniał, rozwiąże problem i czy wogóle będzie możliwość wgrania. Istnieje również ryzyko że wgranie takiego oprogramowania ograniczy funkcję radia lub całkowicie go uszkodzi."


czy ktoś ma doświadczenie z tym tematem? co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja serwisowa na to I kod SVM ktory podales , wychodzi na to ze ASO ( Diagnosta) nie wie jak ta procedura przebiega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to gdzieś w innym ASO zweryfikować? wiesz może gdze mogę zadzwonić i się dowiedzieć? bo tu gdzie ja pytałem w Sosnowcu chyba się nie znaja i ja musze im to udowodnić ze nie mają racji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń gdzie indziej :)

2104201013410279146.jpg

W Krakowie robią taki upgrade i to w obu serwisach . Koszt ok 350pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do serwisu w Białymstoku w tej sprawie i dostałem odpowiedź, że nie ma takiej akcji serwisowej :) Robił ktoś z Was taki upgrade w okolicach Białegostoku lub Warszawy? Trzeba koniecznie do serwisu? Vcds-em nie da rady tego wgrać jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds możesz sobie błędy sprawdzić, a nie update sterowników robić. Soft wgrywa się w zupełnie inny sposób. Co do ASO to 90% ludzi którzy tam pracują powinni wywalić na zbity pysk bo to tłuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam idzie po kablu update czy z cd/sd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji akcji serwisowej EA189 (23Q4) zrobiłem upgrade mojego radia Concert, w salonie Lellek w Opolu  zapłaciłem 240 zł
Karty SDHC 64 GB czyta bez problemu :)

1234.jpg

Edytowane przez cmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2017 o 14:52, cmk napisał:

Przy okazji akcji serwisowej EA189 (23Q4) zrobiłem upgrade mojego radia Concert, w salonie Lellek w Opolu  zapłaciłem 240 zł
Karty SDHC 64 GB czyta bez problemu :)

1234.jpg

Cos sie zmienilo? Jakies dodatkowe funkcje? Mi w tej chwili czyta 32GB wiec tylko dla pojemnosci to robic to nie ma sensu. Swoja droga, polecasz lellka w opolu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza  tym ze czyta karty sdhc czyli powyżej 4gb to więcej różnic nie widzę :)
U lellka robiłem tylko tą akcję serwisowa i radio wiec wiele powiedzieć nie mogę, sama akcja wykonana sprawnie i przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwólcie że odkopię temat. Robił ktoś może aktualizację w ASO w Modlniczce k. Krakowa? Obecna cena 380 zł i standardowo "nie dajemy gwarancji że będzie czytać większe karty..." Ktoś może u nich robił i może potwierdzić że działa? Można gdzieś indziej, poza ASO, w Krakowie to zrobić? 

Mam przedlifta z 2008, wersje HW: H01, SW: 0210 i nie czyta mi kart zwykłych SD 4gb sformatowanych na 2gb. Jedyne co działa to 256mb(!!!) ze starej nokii, nie mam innych SD żeby sprawdzić... 

Edytowane przez soplic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam się do pytania .Czy gdzies w pomorskim robia aktualizacje softu bo mam tez rocznik 2008 i czyta max 2 gb sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy radio concert ma ochrone componentu? Mam często a4 b8 na sprzedaż, a w swojej prywatnej babci też mam concerta i tak się zastanawiałem czy z jakiej poliftowej do której wrzucał bym mmi nie przełożyć sobie nowszego concerta. Bo poza kartami 64 gb ( podobno w lifcie) ma też ładniejszy ekran i czcionki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2014 o 05:56, wrclaguna napisał(a):

w POLIFT mamy karty do 64GB

 jesteś w stanie mi powiedzieć czy język polski występował oryginalnie w Concercie? Tylko zleży od wersji softu( w niektórych jest a w niektórych nie)
Czy nigdy nie występował i trzeba grzebać coś w pliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...