Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry blacharz-lakiernik w Lublinie


Kerm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, możecie polecić dobry warsztat blacharsko-lakierniczy w Lublinie? Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z Pawiej rzeczywiście dobry. Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chwale sobie usługi w autoklinice w swidniku. auto wygląda na bezkolizyjne, mogę polecic wszystkim forumowiczom z lubelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei widziałem kilka aut robionych przez Auto Klinikę, ale z Lublina (Alfred Błotniak), nie wiem jak ceny, ale robota profi. autoklinika.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chwale sobie usługi w autoklinice w swidniku. auto wygląda na bezkolizyjne, mogę polecic wszystkim forumowiczom z lubelskiego

ja też korzystałem z auto kliniki, naprawy blacharskie mają na bardzo wysokim poziomie, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic serwis lakierniczy Auto-Klinika w Świdniku przy Żwirki i Wigury 49B, http://autoklinika24.net/. Robilem tam Audi A4 B8 2011, czarny sedan. Otoz podczas burzy galąz uszkodzila mi maske, dach i szybe, a naprawa zostala przeprowadzona z ubezpieczenia. Powiem szczerze, jestem zadowolony, a warsztat jest solidny i profesjonalny. Lakiernik wszystko ladnie pomalowal i wycieniowane, a auto odebralem wysprzatane i nawoskowane. Ogladalem caly samochod z kazdej strony i nie widze kontrastow ani roznicy w kolorze ani odcieniu. Na czas naprawy oczywiscie dostalem auto zastepcze. Co do ceny, to byla to naprawa z ubezepieczenia, wiec nic nie zaplacilem. Mysle ze to kwestia indywidualna i odrebna w kazdym samochodze, ale widzialem na warsztacie samochody z wyzszej pulki, wiec mysle ze zaklad posiada renome. Kontak do nich znalazlem tu na forum, jak ktos inny ich polecal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę do swojego blacharza - ma mały warsztat ale świetnie radzi sobie z wszelkimi elementami.

Edytowane przez Mafon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze jakieś opinie na temat auto-kliniki nic się nie zmieniło? głownie chodzi o srebrny lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...