Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zaznaczam kto jest chętny plusem na liście. Jak wszyscy się zgodzą na tą opcję to startujemy od strzału.

1. + nikodem911 - VW Tiguan - Silnik: 2.0TDI 170 KM - Napęd: 4x4 - Rocznik: 2013r - Kod silnika: CFGB - manual
2. + KOMORNIK78 - Audi a4 b8 2012 2.0 TDI 136KM naped FWD kod silnika CJCB skrzynia manual
3. + adi87 - Audi a4 b7 2007 1.9 TDI 116KM naped FWD kod silnika BRB skrzynia manual
4. + kolo-74 Audi a4 b8 2009 2.0 TDI 143KM napęd FWD kod silnika CAGA skrzynia manual
5. + AdamF1986 - Audi A6 C7 177km rok 2012 kod silnika CGLC. Napęd FWD, skrzynia manualna
6. AWX19 - Skoda Superb 2002 1.9 TDI 130KM naped FWD kod silnika AWX skrzynia manual
7.  + pavelb - VW Golf VII 1.6TDI 105KM, Napęd FWD, Kod silnika: CLHA, Skrzynia manual
8. DjLeonn - VW Transporter - Silnik: 1.9TDI 85 KM - Napęd: FWD - Rocznik: 2005r - Kod silnika: AXC - Skrzynia: Manual

 

Więc Panowie 2 osoby się określają i jest start

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. + nikodem911 - VW Tiguan - Silnik: 2.0TDI 170 KM - Napęd: 4x4 - Rocznik: 2013r - Kod silnika: CFGB - manual
2. + KOMORNIK78 - Audi a4 b8 2012 2.0 TDI 136KM naped FWD kod silnika CJCB skrzynia manual
3. + adi87 - Audi a4 b7 2007 1.9 TDI 116KM naped FWD kod silnika BRB skrzynia manual
4. + kolo-74 Audi a4 b8 2009 2.0 TDI 143KM napęd FWD kod silnika CAGA skrzynia manual
5. + AdamF1986 - Audi A6 C7 177km rok 2012 kod silnika CGLC. Napęd FWD, skrzynia manualna
6. AWX19 - Skoda Superb 2002 1.9 TDI 130KM naped FWD kod silnika AWX skrzynia manual
7.  + pavelb - VW Golf VII 1.6TDI 105KM, Napęd FWD, Kod silnika: CLHA, Skrzynia manual
8. + DjLeonn - VW Transporter - Silnik: 1.9TDI 85 KM - Napęd: FWD - Rocznik: 2005r - Kod silnika: AXC - Skrzynia: Manual

 

Więc został kolega AWX19 i można zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/25/2017 at 8:19 PM, adi87 said:

Mnie się z tym nie śpieszy, mogę poczekać aż się zbierze 10 osób :) 

@Adi87 - mamy Cie liczyć w grupie za 1100?

Jeśli grupa się uzbiera, to ja chciałbym zając 10.02 o 9.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, nie podoba mi się ta podwyżka związana z mniejszą ilością osób, zacząłem pytać u innych tunerów, i digitun z  czechowic dziedzic bez grupówki 900zł powiedzieli, a comp sport z bielska 1200zł, więc moim zdaniem 1100zł za grupówkę nie jest jakimś wooow, ale jak się wszyscy zgodzą to też na to przystanę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adi87 napisał:

powiem tak, nie podoba mi się ta podwyżka związana z mniejszą ilością osób, zacząłem pytać u innych tunerów, i digitun z  czechowic dziedzic bez grupówki 900zł powiedzieli, a comp sport z bielska 1200zł, więc moim zdaniem 1100zł za grupówkę nie jest jakimś wooow, ale jak się wszyscy zgodzą to też na to przystanę. 

zgadzam się w 100%,  dostałem na PW ofertę "kolegi"  z forum J**** z Zabrza  za 700 zł 

Tak wiem Alligator to klasa sama w sobie i za to trzeba płacić...  ale nie ukrywam że pare stówek w portfelu zawsze się przyda :)

Edytowane przez DjLeonn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jeszcze pod uwagę, że ósma osoba potrzeba do grupowego chipa nie zagląda od miesiąca na forum robi się to coraz mniej realne. 

adi87 byłbyś w stanie zorientować się jakby to wyszło cenowo u innych tunnerów jak np. compsport dla 7 zdecydowanych osób ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adi87 napisał:

powiem tak, nie podoba mi się ta podwyżka związana z mniejszą ilością osób, zacząłem pytać u innych tunerów, i digitun z  czechowic dziedzic bez grupówki 900zł powiedzieli, a comp sport z bielska 1200zł, więc moim zdaniem 1100zł za grupówkę nie jest jakimś wooow, ale jak się wszyscy zgodzą to też na to przystanę. 

Kto to jest digitun ? :) no właśnie.... ja Ci załatwie za 600zł tzn nie muszę załatwiać bo tyle gość bierze normalnie. Oddasz tam auto ? ja bym nie zaryzykował. Może CompSport za b7 bierze 1200zł ale jak ja pytałem za b8 cena była najwyższa 2000zł i nic taniej. Rprerformance czyli Rogal z Wawy chciał mi zrobić za 1300zł bez żadnych zniżek, ale co z tego jak za benzyne 300zł musiałbym doliczyć + jakiś obiad itd i robi się to samo a cały dzień w trasie. Jeżeli Ci powiedzieli 1200zł to jechałbym do nich CompSport to też bardzo dobry tuner. Widzę że grupa się rozwala i zdania są znowu podzielone. Ja nikogo nie będe namawiał. Proponuję w takim razie skończyć temat i niech każdy jedzie gdzie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem w google i przeglądałem oferty tu jest strona digitun, mają kilka projektów za sobą a i na facebooku trochę pozytywnych opinii: http://digitun.pl/index.php  wysłać naszą listę do compsportu i zobaczymy co odpiszą

Edytowane przez adi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś z Oświęcimia. Właśnie tam koleś robi chipy za 600zł nie żadne gotowce tylko sam hamuje auto i pisze program. Chcesz dam Ci kontakt pojedź sobie tam. Taniej nie znajdziesz. Też ma trochę pozytywnych opnii dlatego mój koleszka się skusił passatem b7 na Chip tydzień później pojechał mój drugi kolega z b8 bo ten od passata zachwalał jak to mu auto nie zabierdala po tym chipie. Jak zobaczyłem wykres to masakra a uwierz mi że specjalistą od tuningu nie jestem. Parabole jak nie wiem co. Po misiącu ten z passata pojechał na wymiane wtrysków a kolega z b8 dwumasa i sprzęgło :) zbieg okoliczności ? Potem kolejne 600zł na przestrojenie u innego tunera. 4 miesiące już śmigają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są "tunerzy" którzy robią taniej to wiadomo od zawsze. Mają hamownię, czy robią "pomiary" na drodze (o takich słyszałem)? Dają gwarancję czy tylko w najlepszym wypadku łaskawie cofną program a z problemami radź sobie sam?

Pewnie że znajdą się opinie takich, którym program akurat się udał i są zadowoleni. Ale ja nie chcę być ich królikiem doświadczalnym.

Może się uda, a może nie, tak jak pisał Gibons.

Jakość kosztuje. W Dynosoft możemy mieć za 1100. Czy 1200 to jest lepsza oferta? Co z tego że tu jest grupówka a tam nie?

Jeszcze 2 tygodnie temu było 8 osób zdecydowanych na chipa za 1000. Mogliśmy czekać następne parę miesięcy na 2 następne, ale gość poszedł nam na rękę i zgodził się na 8kę (za 100 extra).

Panowie - męska decyzja - kto się ostatecznie pisze na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista była, ale potem zaczęły się wątpliwości.

AWX19 był tu miesiąc temu, napisze jeszcze do niego na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Widzę że jesteś z Oświęcimia. Właśnie tam koleś robi chipy za 600zł nie żadne gotowce tylko sam hamuje auto i pisze program. Chcesz dam Ci kontakt pojedź sobie tam. Taniej nie znajdziesz. Też ma trochę pozytywnych opnii dlatego mój koleszka się skusił passatem b7 na Chip tydzień później pojechał mój drugi kolega z b8 bo ten od passata zachwalał jak to mu auto nie zabierdala po tym chipie. Jak zobaczyłem wykres to masakra a uwierz mi że specjalistą od tuningu nie jestem. Parabole jak nie wiem co. Po misiącu ten z passata pojechał na wymiane wtrysków a kolega z b8 dwumasa i sprzęgło :) zbieg okoliczności ? Potem kolejne 600zł na przestrojenie u innego tunera. 4 miesiące już śmigają bez problemu.

W sumie masz rację, często się okazuje że co tanie to drogie, ale z tego co widzę tu temat też jest ciężki z ogarnięciem osób żeby siadła grupówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak znowu brakuje 1 osoby :) słaba organizacja. Dlatego proponuję się ogarnąć i zdecydować jak nie to zamykamy temat i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

brumek29 Audi A3 8V 2013 r. 2.0 TDI 150 KM napęd FWD kod silnika CRBC skrzynia manual + turbina od wersji 184 KM soft

Rozmawiałem przed chwilą z Aligatorem i łapie się na grupowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda że mamy 8-ke i możemy jechać z grupą :-)

Tak jak pisałem wcześniej, chciałbym zarezerwować 10.02 o 9.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...