Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, paypal napisał:

Szkoda, czyli trzeba uderzyć do Rogala :)

Sam robiłem kiedyś u Rogala, program zrobił w niecala godzinę. Byłem zdziwiony, ale zadowolony. Spokojnie można podjechać do np. frogracing(jeśli chodzi o śląskie), ceny duuuzo mniejsze, nawet porównując do grupowek :) na fb można zobaczyć, że robią grube projekty. Jeśli ktoś coś poleca ze śląskiego to dajcie znać. 

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Rogal robił obecny samochód 9 lat temu, chodzi do teraz idealnie, pieknie zbiera od dołu a mam porównanie z autem żony które zrobione jest byle jak. Program męczył 4 godziny ale jest igła tyle tylko że nie chce mi się jechać 300km i poświęcać całego dnia. Szukałem czegoś bliżej a o Dyno widziałem pozytywne opinie dlatego chciałem spróbować. Tym bardziej szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 14:33, MarcinB8 napisał:

Witam. Właśnie wróciłem z Katowic i Pan Wojtek powiedział że koniec z grupowymi akcjami.

Potwierdzam. Mnie też coś wspomniał że to chyba ostatnia grupowka, ale jakoś mi z głowy wyleciało. Mówił że będą inne promocje ale nie sprecyzowal..

Edytowane przez Ricco01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 23:22, krystek590 napisał:

Sam robiłem kiedyś u Rogala, program zrobił w niecala godzinę. Byłem zdziwiony, ale zadowolony. Spokojnie można podjechać do np. frogracing(jeśli chodzi o śląskie), ceny duuuzo mniejsze, nawet porównując do grupowek :) na fb można zobaczyć, że robią grube projekty. Jeśli ktoś coś poleca ze śląskiego to dajcie znać. 

Z tego co kojarzę dla Froga strojenie większości projektów robi Digitun. Nie chce skłamać ale własnych rolek w warsztacie chyba nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lukas_sc napisał:

Z tego co kojarzę dla Froga strojenie większości projektów robi Digitun. Nie chce skłamać ale własnych rolek w warsztacie chyba nie mają...

Nie mają. Stroi Digitun na hamowni drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mają, ale opinie idą często na nich :) ja teraz robiłem program w DTRtuning, śmiało mogę polecić. Ci znani tunerzy to ceny nie wiem skąd biorą. Do tego np. hamownia u rogala zawyża około 5%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie dynosoft po roku? Bez zmian? planuje tam zrobić up turbiny od 170KM i program ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze auto (Golf VI 2.0 TDI) trzy lata bez problemu, obecnie A3 8V 1.4 TFSI po dwóch latach również bez zastrzeżeń. Także polecam!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko:) Szykuje sie jakas grupowa akcja w Dynosoft? Jak cos to sie pisze. Dobrze było by zebrac paru chetnych, zawsze pare dyszek zostaje w kieszeni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno kolego, z tego co kojarzę to poprzednia akcja była ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam nr tel 788 - 835 - 970 Łukasz. Juz jeden kolega sie zgłosił, wiec jesli ktos chetny prosze pisac. Licze na to ze ktos do nas dołączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...