Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowce szyte na miarę Erjot


gtados

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy miał ktoś styczność z pokrowcami szytymi na miarę jak w linku poniżej lub podobne ?

http://erjot.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=103&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=1

Mam przetarty boczek kierowcy, a zakład tapicerski w moim rejonie zaoferował się go zregenrować za 100 - 150 zł, co równa się z całym zestawem pokrowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej całe fotele zmienić?mogę Ci swój kpl. polift za 200zł sprzedać w bdb. stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy miał ktoś styczność z pokrowcami szytymi na miarę jak w linku poniżej lub podobne ?

http://erjot.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=103&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=1

Mam przetarty boczek kierowcy, a zakład tapicerski w moim rejonie zaoferował się go zregenrować za 100 - 150 zł, co równa się z całym zestawem pokrowców.

kup sobie używany fotel, albo napraw ten..nie dziaduj. Pokrowce to są dobre do Łady..no chyba, że siedzisz w tych klimatach i lubisz to sorry :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same pokrowce nie pasują.Musiałbys jeszcze dokupić takie kulki na fotel,co taksiarze mają :-D Nie rób profanacji kolego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nie byłem do tej pory zwolennikiem pokrowców ale postanowiłem zaryzykować, ponieważ gdy sprowadziłem sobie moje autko niemiec dał mi komplet letnich, które niestety trzymał na tylnej kanapie :facepalm: i niestety nawet po praniu tapicerki zostało kilka śladów...Niby mało widocznych ale zależało mi żeby autko wyglądało jak najlepiej :grin: Zamówiłem więc pokrowce firmy o którą pytasz, ponieważ polecił mi ta markę jeden z moich znajomych.. Mówiąc szczerze, nie żałuję tego zakupy-faktycznie są drogie w porównaniu do innych pokrowców ale moim zdaniem dają radę i na prawdę dobrze wyglądają..

Luknij sobie jak to u mnie wyszło:

fotel2.JPG

fotel1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefunio nie obraź się, ale w środku to wygląda jak jakiś koreański śmieć, a nie audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tragedii nie ma i na zdjęciach wygląda to całkiem dobrze. Juz pomine milczeniem komentarz o koreańskich smieciach bo te śmieci objezdzaja stare audi jak chca, są dobrze wyposażone, nie stoją po warsztatach jak audi no i tego nie kradną. Wiec ostrożnie...

Ja jednak pokusilbym się o naprawę fotela żeby wyglądał jak ori. Poza tym te pokrowce na zdjęciach zasłaniają airbag czy mi się tylko wydaje? Stylistyka nowoczesna ale jak z wykonaniem? Ja mam wątpliwości. Za te 150 to bym sie nawet nie zastanawial tylko naprawiał ten fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefunio nie obraź się, ale w środku to wygląda jak jakiś koreański śmieć, a nie audi :wink:

To jest twoja opinia, którą szanuję ale ... śmieciem bym tego nie nazwał, musiałbyś zobaczyć na żywo-uwierz mi, że naprawdę wygląda całkiem, całkiem ;) Materiał jest na prawdę dobrej jakości, oczywiście nie ma to jak oryginał, ale moja audi ma taką niebieską tapicerkę i zapewne nie byłoby łatwo znaleźć taką samą kanapę - dlatego kupiłem te pokrowce i powiem szczerze, że nie żałuję ;)

Niby tragedii nie ma i na zdjęciach wygląda to całkiem dobrze. Juz pomine milczeniem komentarz o koreańskich smieciach bo te śmieci objezdzaja stare audi jak chca, są dobrze wyposażone, nie stoją po warsztatach jak audi no i tego nie kradną. Wiec ostrożnie...

Ja jednak pokusilbym się o naprawę fotela żeby wyglądał jak ori. Poza tym te pokrowce na zdjęciach zasłaniają airbag czy mi się tylko wydaje? Stylistyka nowoczesna ale jak z wykonaniem? Ja mam wątpliwości. Za te 150 to bym sie nawet nie zastanawial tylko naprawiał ten fotel.

Wiesz co one są szyte pod zamówienie i trzeba zaznaczyć czy są w fotelach air bag i jeżeli tak to wtedy używają w tym miejscu "SYSTEMU SZYCIA AIRBAG" żeby nie zasłaniać poduch. Co do wykonania to powiem Ci, że na chwilę obecną nie mogę powiedzieć złego słowa bo nigdzie ani się nie rozciągają czy też mechacą . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pomine milczeniem komentarz o koreańskich smieciach bo te śmieci objezdzaja stare audi jak chca, są dobrze wyposażone, nie stoją po warsztatach jak audi no i tego nie kradną. Wiec ostrożnie...

To po co kupiłeś audi ? :facepalm:

To jest twoja opinia, którą szanuję ale ... śmieciem bym tego nie nazwał, musiałbyś zobaczyć na żywo-uwierz mi, że naprawdę wygląda całkiem, całkiem ;) Materiał jest na prawdę dobrej jakości, oczywiście nie ma to jak oryginał, ale moja audi ma taką niebieską tapicerkę i zapewne nie byłoby łatwo znaleźć taką samą kanapę - dlatego kupiłem te pokrowce i powiem szczerze, że nie żałuję ;)

Materiał może być dobrej jakości ale wygląda jak żywcem stargany z przedpotopowego koreańca, a dziwie się bo powinni chociaż dobierać materiały fakturą podobną do OEM środków danej marki. Wiem, że można bo sam pracuje w branży tapicerstwa samochodowego i wiem, jakie są materiały są dostępne. Tu chyba jednak gust tapicera bierze górę nad projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupiłem Audi? Bo mi się podobało. I tyle, bez żadnej durnej filozofii...

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Tylko kiedy to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałem opinii nt. pokrowców ;-).

Dzięki Panowie za info

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary,  ale dla tych, którzy kiedyś szukaliby jeszcze opinii odnośnie pokrowców firmy Erjot, wrzucę jak to wyszło u mnie ;)

Pokrowce tylko na przednich siedzeniach, bo te były zniszczone. Jakość rzeczywiście niezła, gruby materiał, dosyć dobrze dopasowany, chociaż jedna z ozdobnych nitek od razu przy montażu mi się odpruła w jednym miejscu.

 

16117445_1225869557460369_1192487062_n.j  16111733_1225869560793702_566329551_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Remilo7 napisał:

Temat stary,  ale dla tych, którzy kiedyś szukaliby jeszcze opinii odnośnie pokrowców firmy Erjot, wrzucę jak to wyszło u mnie ;)

Pokrowce tylko na przednich siedzeniach, bo te były zniszczone. Jakość rzeczywiście niezła, gruby materiał, dosyć dobrze dopasowany, chociaż jedna z ozdobnych nitek od razu przy montażu mi się odpruła w jednym miejscu.

 

16117445_1225869557460369_1192487062_n.j  16111733_1225869560793702_566329551_n.jp

Wow, jestem pod wrażeniem, że pokrowce mogą tak dobrze wyglądać. Mógłbyś jeszcze napisać ile w sumie zapłaciłeś za nie i czy są dostępne do wyboru różne kolory/wzory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arek8888 napisał:

Wow, jestem pod wrażeniem, że pokrowce mogą tak dobrze wyglądać. Mógłbyś jeszcze napisać ile w sumie zapłaciłeś za nie i czy są dostępne do wyboru różne kolory/wzory?

Kosztowały 189zł + wysyłka. Tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/tapi-przody-audi-a4-b5-pokrowce-samochodowe-miarow-i6668814971.html#thumb/1

Kolorów do wyboru jest całkiem sporo, np. z tego wzoru, który, kolega szefunio22 pokazywał u siebie na zdjęciach. Wzory też są różne. Ten, który ja wybrałem to był taki w sumie najdroższy, ale podobał mi się, a że potrzebowałem tylko na przód, to cena znośna. Na wszystkie siedzenia komplet kosztuje 390zł jeżeli dobrze pamiętam.

Inne opcje możesz przepatrzeć na allegro albo bezpośrednio na stronie producenta: http://erjot.pl/shop/46-audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Remilo7 napisał:

Kosztowały 189zł + wysyłka. Tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/tapi-przody-audi-a4-b5-pokrowce-samochodowe-miarow-i6668814971.html#thumb/1

Kolorów do wyboru jest całkiem sporo, np. z tego wzoru, który, kolega szefunio22 pokazywał u siebie na zdjęciach. Wzory też są różne. Ten, który ja wybrałem to był taki w sumie najdroższy, ale podobał mi się, a że potrzebowałem tylko na przód, to cena znośna. Na wszystkie siedzenia komplet kosztuje 390zł jeżeli dobrze pamiętam.

Inne opcje możesz przepatrzeć na allegro albo bezpośrednio na stronie producenta: http://erjot.pl/shop/46-audi

Dzięki za odpowiedź :) Mam jeszcze parę pytań, jeśli pozwolisz.  Mianowicie, czy nie ściągają się przy siadaniu? i jak długo czekałeś na przesyłkę? Planuję kupić sobie, tylko że wzór taki jak u szefunio22, ponieważ potrzebuję na przód i tył. Co prawda Twój wzór bardziej mi się podoba, ale jednak koszt dużo większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Arek8888 napisał:

Dzięki za odpowiedź :) Mam jeszcze parę pytań, jeśli pozwolisz.  Mianowicie, czy nie ściągają się przy siadaniu? i jak długo czekałeś na przesyłkę? Planuję kupić sobie, tylko że wzór taki jak u szefunio22, ponieważ potrzebuję na przód i tył. Co prawda Twój wzór bardziej mi się podoba, ale jednak koszt dużo większy :)

Na przesyłkę trochę czekałem, nie pamiętam już dokładnie, ale te 10 dni roboczych o których tam piszą raczej było. 

Ze ściąganiem to wszystko kwestia dobrego montażu. Oparcia raczej zakłada się bez problemu, wystarczy nasunąć od góry i spiąć na dole. Gorzej jest z siedzeniami. Czasem jest ciężko przeciągnąć te gumki do zczepiania pod spód no i później tam to wszystko spiąć. Dostęp nieciekawy. Ale jak to się dobrze zrobi, to nic się nie przesuwa, ani nie marszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wyjąć fotele z auta i wtedy zakładać, bo tak to faktycznie może być ciężki dostęp. Dzięki za wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...