Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowce szyte na miarę Erjot


gtados

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałbym odświeżyć temat ma ktoś z was może zdjęcia jak to wygląda w rzeczywistości bo tych co tu wrzuciliscie to nie mogę odtworzyć. Jakie polecacie i czy ma ktoś z was eco skore? Bo na taką się przymierzam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już tego samochodu, ale dwa zdjęcia jeszcze mi zostały, więc wrzucam ponownie:

IMG-3399.jpg IMG-3400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Remilo7 napisał:

Nie mam już tego samochodu, ale dwa zdjęcia jeszcze mi zostały, więc wrzucam ponownie:

IMG-3399.jpg IMG-3400.jpg

Widzę że wyglądało to nawet fajnie A jak z użytkowaniem nie było kłopotów? Z jakiej firmy kupiłeś i ile kosztowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zadowolony. Dopasowały się właściwie idealnie, jakościowo też wydawały się dobre. Firma Erjot, tylko chyba przez allegro kupowałem, a nie bezpośrednio z ich strony - zestaw na sam przód. Ceny nie pamiętam, ale raczej podobnie do tego po ile teraz widziałem, że stoją, czyli jakieś 180zł.

EDIT:

Widzę, że kilka postów wyżej pisałem cenę i wrzucałem linka, który nawet cały czas działa ;) 

Edytowane przez Remilo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za odpowiedź. Ja planowałem kupić firmy pok-ter i właśnie patrzyłem że takie co mnie interesują z Eco skóry kosztują około 400 zł. Tak się zastanawiałem czy to dobrze leży na fotelu i w miarę wygląda bo 400 zł piechota nie chodzi i jak by było brzydko to bym sie wkurzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś pokrowce firmy Erjot, tylko że materiałowe. Leżały dobrze, ale mimo wszystko uznałem, że wolę ori tapicerkę i je zdjąłem. Wolałbym dołożyć parę stówek i kupić lepsze fotele niż wydawać 400 zł na pokrowce. Wrzucam Ci zdjęcia jak one wyglądały u mnie. Dodatkowo obejrzyj filmik na youtube, na którym gość zakłada pokrowce z eko skóry za nieco ponad 300 zł i możesz zobaczyć jak wyglądały, wg mnie słabo:  

 

WP_20170127_15_33_28_Pro.jpg

WP_20170127_15_33_57_Pro.jpg

WP_20170127_15_34_09_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jak te z filmiku mam w innym samochodzie. Są w porządku jeśli chodzi o jakość, ale przez to, że mają strukturę jednoczęściową nie dopasowują się tak dobrze jak te z osobnym siedziskiem i oparciem albo się dopasują, ale po jakimś czasie używania powstaną zagniecenia i też już to średnio wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad fotelami ale takich jak ja bym potrzebowal to jeszcze nie wyprodukowali? A dokładniej potrzebuje coś z czerwonymi wstawkami. Kiedyś widziałem na olx fajne skórzane takie bordowe ale nie pasowały  do mojego auta. Dlatego chciałem pokrowce ale teraz to.juz sam niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...