Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chromowane obramówki okien


Gość lenin

Rekomendowane odpowiedzi

Za oryginały to zapłacisz kilka strasznie dużo.Natomiast te co sa na allegro , są OK.Chłopaki zakładali to o siebie i wygląda super. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oryginał który ostatnio widziałem na allegro trzeba było zapłacić 700 zł i to tylko te stałe do nadwozia, dodatkowo potrzeba jeszcze listwy do drzwi. Jeżeli chcesz potrenowac coś z innych rzeczy to polecam tasmy firmy 3M są duze lepsze od podobnych niklowanych dodatków meblowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepolecam w ASO oni nawet znaczek S4 mają za 100zł :lol:

Z rabatem płaciłem 45zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepolecam w ASO oni nawet znaczek S4 mają za 100zł :lol:

Kiedyś jak kupiłem A6 to chciałem sobie sprawić nówki dywaniki kolor antracyt , miały być oryginały kupione w ASO więc sie tam wybrałem i się dowiedziałem że kosztują 370zł ale tylko przednie a tylne 250 zł łącznie łatwo zliczyć heh śmiałem się z siebie całą droge. powrotną oczywiście dywaników niekupiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz samochod robic o charakterze sportowym to nie zakladaj chromow.

Wiekszosc firm zmieniajac design auta likwiduje chromy. Samochod jest bardziej rasowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam takich obramówek do sedana bo to fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie gdzie można cos takiego dostac do avanta? tylko zeby nie zalatywalo kiczem a w miare wygladalo ;) bo widzialem na allegro ale to chyba jakis chłam ?

Ja jestem zwolennikiem oryginału i odradzam Ci montowanie jakiegoś dziadostwa po czasie się pewnie poodkleja i będzie kicha. Albo oryginał albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są teraz na allegro pocięte już odpowiednio pod dany model A4 komplet taki znalazłem za 50zł to jakaś nowość zarzeka się sprzedawca tych chromów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są teraz na allegro pocięte już odpowiednio pod dany model A4 komplet taki znalazłem za 50zł to jakaś nowość zarzeka się sprzedawca tych chromów.....

Widziałem takie chromy po zimie :) PORAŻKA :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Hugo pewnie masz rację......

ZA 50 zł to można średniej klasy połówkę kupić a nie chromy.....

No chyba że auto stoi tylko w garażu i wyjeżdża w słoneczną pogodę raz w miesiącu przed garaż :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze są bardzo cieniutkie..

po drugie w zime robi się zielony osad i sreberko sie odkleja..może nie po całości ale w niektórych miejscach..albo sobie odpuść..albo kup oryginalne (które są potwornie drogie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem na Allegro do swojego czyli Avanta. Koszt jak dobrze pamietam to 700 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...