Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chromowane obramówki okien


Gość lenin

Rekomendowane odpowiedzi

hm..

a ma ktos adres sklepu internetowego norauto ?

www.norauto.pl nazwa raczej łatwa do znalezienia :rolleyes:

Zaglądnij do Newbie

bylem na tej stronie,

ale tam nie ma sklepu online :|

chodzi mi o adres sklepu internetowego.

na allegro listew od nich brak ;|

To chyba logiczne , że jak nie ma na stronie sklepu online , to nie ma go wogóle.Jakbyś jeszcze , jak normalny człowiek wpisał w Swoim profilu skąd jesteś to byłoby łatwiej polecić Ci jakiś sklep w pobliżu.I proponuje używać www.google.pl , tam naprawde jest mnóstwo informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos juz montował nie ori listwy niech poleci cos konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię tę taśmę 3M z Norauto w Bielsku-Białej,bo wygląda to na zdjęciach całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam chromowane listwy ale tylko pod szybami i na tylnej klapie.

Może na drzwiach niezbyt dobrze widać ale wygląda fajnie i mam już to prawie rok.

Listwy kupione na Allegro.

Czekam na reflektory zespolone jak wstawię to zrobię zdjęcia, halogeny tez sam montowałem (nie orginały)

DSCF1299.jpg

DSCF1297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro listwę 9mm, 8 metrów - 45zł i narazie zrobiłem tylko dół - powiem szczerze,że wygląda dużo ładniej szczególne przy ciemnym kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumplel kupil ramki chromowane cos 11 zł za metr i juz drugi rok i nie odpada chrom a słyszałem ze z tych listw odpada to ja juz niewiem o co chodzi :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edekxp zmien lampy z tylu na poliftowe

Jasne ale najpierw przód soczewkowe, juz dziś przyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :audi: wczoraj zakupilem w norauto listwe 10m na tasmie 3m jak koledzy tak wiec tylko wyczekac pogode bo nie chce kleic na wilgotnej powierzchni i zimnej, a pogoda jest narazie jaka jest :bicz2: nie chce spartolic roboty zeby listwa sie pozniej nie odklejala, po wszystkim wrzuce foteczki :hi:

ps. kolorek :audi: czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :audi: wczoraj zakupilem w norauto listwe 10m na tasmie 3m jak koledzy tak wiec tylko wyczekac pogode bo nie chce kleic na wilgotnej powierzchni i zimnej, a pogoda jest narazie jaka jest :bicz2: nie chce spartolic roboty zeby listwa sie pozniej nie odklejala, po wszystkim wrzuce foteczki :hi:

ps. kolorek :audi: czarny

Myślę,że bezpośrednio przed zimą nie warto tego przyklejać,bo podobno taka listwa żle znosi skoki temperatur i na wiosnę trzeba to wymieniać ale decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykuje i jutro zakupie te listwy na taśmie 3M , w Lublinie ma koles po 5 zł z metra . Tylko nie wiem jakie wy kupowaliście , rantowe czy płaskie ?

W Avancie mam takie czarne obramówki i chyba na nie przykleje te chromowane rantowe listewk -6mm , i a na dół okien takie płaskie

8 albo 10 mm .

Wszystko okaze sie jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: no i robota wykonana..

przed..

dsc02293qx3.th.jpg dsc02294sf1.th.jpg

po...

dsc02314hz7.th.jpg dsc02315hg0.th.jpg dsc02316wh2.th.jpg dsc02317gl4.th.jpg

zapewniam jak kolega wczesniej ze nic nie odstaje:) przed klejeniem przemyc najlepiej spiritusem i listwy elegancko tnie sie zyletka (jak ktos kupi te listwy niech kawaleczek utnie sobie nozyczkami i sprawidzi jak sie tnie - odradzam) najwiecej zabawy jest z tylem, gdzie dol i gora sie schodza,przod i reszta klei sie znakomicie i latwo (mi zajelo calosc ok 30min) , autko prezentuje sie odrazu lepiej (wiem ze to nie ori ale coz..)

ps. sorki za brudne :audi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką szerokość listew kupiłeś??? Kleiłeś je na czarnej orginalnej ramce (bo nie widać na fotach) czy nad ramka nad szybą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką szerokość listew kupiłeś??? Kleiłeś je na czarnej orginalnej ramce (bo nie widać na fotach) czy nad ramka nad szybą??

wystarczylo zobaczyc 4 posty wyzej byl moj poprzedni ;)

witam wczoraj zakupilem w norauto listwe 10m na tasmie 3m jak koledzy tak wiec tylko wyczekac pogode bo nie chce kleic na wilgotnej powierzchni i zimnej, a pogoda jest narazie jaka jest bicz nie chce spartolic roboty zeby listwa sie pozniej nie odklejala, po wszystkim wrzuce foteczki hi

ps. kolorek czarny

a listwy kleilem gorna na kanaliku sciekowy z deszczu (metalowa czesc karoserii) a dolna na uszczelce dolnej przy szybach dotykajac juz listwa drzwi

:hi:

dsc02294sf1et7.th.jpg

ps. wystarczy kliknac na fotke po otwarciu jeszcze raz bedzie duza i wyrazna, pozdrawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Ja tez zamontowałem takie listwy z firmy "carpoint" na swoim :audi: znalazlem je na allegro z klejem 3M , kupilem dwa rodzaje 1.na listwy boczne o grubosci 9mm (o ile dobrze pamietam) i 2. na grill grubosc 6mm, Trzymaja sie bardzo dobrze ciezko to odkleic jak sie juz przyklei mam to juz sporo czasu i wyglada dalej jak nowe :) podaje linki do fotek jak ktos jest zainteresowany :

http://www.lelus15.webpark.pl/audi1.jpg

http://www.lelus15.webpark.pl/audi2.jpg

Dodam ze montaz jest bardzo prosty wystarczy od tluscic miejsca gdzie chcemy je przykleic, listwy mozna latwo modelowac,zginac najlepiej je troszke podgrzac w tedy sie ladnie gna np. suszarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko. Mam aluminiowe obramówki okien, ale od strony pasażera przy szybie odkleiła mi sie ta listwa i jak otworzę drzwi to odstaje. W trakcie jazdy słychac szum powietrza prawdopodobnie w tym miejscu

Czym ją najlepiej przykleic żeby się dobrze trzymało?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował oryginały chromy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...