Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Chromowane obramówki okien


Gość lenin

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak jest w B6, ale podejzewam ze tak jak w B5, mianowicie jesli chcesz sciagnac chromy to musisz miec oryginalne czarne listwy ktore wstawisz w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w B6, ale podejzewam ze tak jak w B5, mianowicie jesli chcesz sciagnac chromy to musisz miec oryginalne czarne listwy ktore wstawisz w zamian.

Dokładnie ..potrzeba czarnych - gumowanych ramek . Nie wiem jak w B6 w wersji sedan ..ale w B5 trzeba wycinać małą szybkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginalny caly zestawik chromow do sedana do b5, kupilem i lezy, nie bede zakladal bo po wakacjach chce sprzedac autko... jak by ktos chcial to moge odsprzedac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta, pytanie do tych którzy założyli nie oryginalne chromy wokół szyb np. rok lub dwa lata temu, jak to się teraz prezentuje na aucie? nie odkleiło się? nie porysowało? a może chrom zaczął schodzić z samej taśmy? jak to wygląda?

I następne typanie: jaka oryginalnie jest grubość tej ramki na górnej krawędzi drzwi a jaka na dolnej? Bo widać różnice na oryginalnych ramkach że te dolne są jakby trochę grubsze :mysli: Zastanawiam sie nad montażem chromów wokół szyb i jakie naje lepiej kupić na górę a jakie na dolną część wokół szyby? np 6mm na górę i 9mm na dół? Jakie są wasze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to szpetnie po pierwszej zimie, przynajmniej u mnie. Jakoś tak zaśniedziało i nie można było tego doczyścić.

Wywaliłem i teraz jest dużo lepiej.

Oprócz tego, że taki chrom to wioska to bardzo krótko się błyszczy. Nie to co oryginał :gwizdanie:

Moja propozycja to nie montuj chromów, tylko będą się z Twojego auta śmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie. Znajomy założył takie nie oryginalne chromy z allegro i wyglądało to fajnie tylko na początku przez parę miesięcy, ale już po zimie, a auto stało na zewnątrz chromy te wyblakły i kiepsko to wygląda. Nie polecam.Z drugiej strony nie jestem alfą i omegą w tej kwestii i może gdzieś na rynku są dobre zamienniki!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na allegro można kupić gotowe przycięte listwy koszt około 90zł.Ktoś z forum to użył??jakieś spostrzeżenia mile widziane na temat długowieczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na allegro można kupić gotowe przycięte listwy koszt około 90zł.Ktoś z forum to użył??jakieś spostrzeżenia mile widziane na temat długowieczności.

Taniej wyjdzie kupić na metry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na allegro można kupić gotowe przycięte listwy koszt około 90zł.Ktoś z forum to użył??jakieś spostrzeżenia mile widziane na temat długowieczności.

Wystarczy poszukać, tyle razy już było pisane.

Ja miałem te już przycięte z allegro. Już dawno ich nie mam. Raz wyglądały bardzo kiepsko, dwa po zimie zrobiły się szaro - matowe a po te chromy z allegro to agro tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez moge powiedziec ze te chromy po zimie wygladaja tak ze ..... :sick3: nie warto zawracac sobie tym glowy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,właśnie zastanawiałem się nad kupnem tych listew z allegro,naprawde nie warto :no:

a może jakieś inne listewki zdałyby egzamin :mysli:

Oryginał nie jest naklejany, jest mocowany na nity (po prostu zamiast czarnych listew są chromowane).

Popatrz u dropstone, on montował oryginalny chrom :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie,ale właśnie mi chodziło o listwy z allegro te docinane już na wymiar,(zamienniki),bo orginały drogie :confused4:http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-chrom-obwodki-szyb-tuning-i1346472746.html ,co o tym myślisz :mysli:

Miałem, nie polecam :thumbdown:

Jeszcze się z facetem kłóciłem bo miały być na wymiar - przy montażu okazało się, że są za krótkie. W zimę chrom zrobił się matowy i zaśniedziały. Zerwałem je ale do tej pory na rynienkach są ślady po kleju :confused4:

Ja bym ich w ogóle nie naklejał, za 100zł lepiej kupić grill z polifta czy coś takiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast dawać 100zl dołóż jeszcze 200zł dobrze poszukaj i będziesz miał ori jak się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak jest z listewkami do b6 bo podobno jedne sa klejone a drugie na nity wiecie cos wiecej ?

bo chcialem to zamontowac ale nie wiem ktore kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos byl chetny to zamienie org. chromy z avanta na czarne ;) ale tylko jesli ktos sam sobie zdemontuje i mi czarne zamontuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...