Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

mocowania są też niestety w innych miejscach więc tapicerki bagaznika z B7 nie podejdą plug&play do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to leżymy,myślałem że podejdzie z b7 było by z lepszego materiału.Dzięki za info. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze wyczytalem wczesniej ze kable trzeba poprowadzic na przemian czy to prawda?? i jak z kostkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na przemian? Wersja elektryczna lub z ledzwiami tylko działa tak samo na miejscu pasażera jak i kierowcy. Grzanie to samo. Wszystko pasuje

Jeśli masz elektryczne ledzwia a chcesz elektryczne pełne to dobrze zmienić bezpiecznik na większy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie ostatnie pytanie ktore mnie nurtuje i bede mogl zamawiac fotele, czy wersja foteli (oczywiscie komplet z kanapa) bedzie pasowal bezproblemowo z avanta do mojego sedana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pasuje, będziesz miał tylko mocowanie rolety na oparciu ale to w niczym nie przeszkadza, a jak chcesz żeby tego nie było to czeka Cię przekładka pleców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi w takim razie poszukam moze lepiej jakiegos kompletu z sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz w dobrej cenie z avanta to bierz, a plecy przerzucisz na spokojnie w 3h napisałem na spokojnie bo da się to zrobić szybciej, mi zajęło 3h przy piwku bez pośpiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli masz elektryczne ledzwia a chcesz elektryczne pełne to dobrze zmienić bezpiecznik na większy

który to bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz elektryczne ledzwia a chcesz elektryczne pełne to dobrze zmienić bezpiecznik na większy

który to bezpiecznik?

Ten bezpiecznik jest podwieszony pod MCE, trzeba zrzucić osłonę nad nogami kierowcy żeby się do niego dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez boczków więc dość drogo. Szukaj od B7, kolega kupił sline z B7 z boczkami za 800zł.

Jeśli miał bym zmieniać to własnie na sline z b7 czarne boki i szary srodek juz pare razy były takie w cenie do 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam zę strasznie drogo, tak jak kolega wyżej napisał za tą kase to konkretne s line znajdziesz, a na pewno o niebo lepiej wyglądają od tych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam u siebie fabrycznie fotele tylko podgrzewane, zakupiłem fotele z full elektryką. W podłodze 3 kostki zielona, czerwona tylko z masą i żółta od airbag.

Na jakie piny muszę dać + w czerwonej kostce żeby cała elektryka działała ?? Nie wiem tylko czy mam lampki w fotelach bo nie zaglądałem...

Auto to A4 B6 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś sposób na sprawdzenie dlaczego fotel nie grzeje? wszystko podłączone jak sie nalezy, pasażera działa bez zarzutu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam problem z innej strony. w sensie kupiłem fotele bez regulacji lędźwi a teraz mam z elektrycznymi lędźwiami. czy da się to jakoś przełożyć ze starych foteli do nowych? Miło by było jakby ktoś podesłał fotki jak ta regulacja wygląda od wewnątrz fotela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam możliwość kupić fotel pasażera full elektryka w welurze, natomiast mój jest w skórze bez elektryki, da się przerzucić moja skórę zamiast weluru? Dużo zabawy, robił ktoś taki manewr?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da ale zabawy jest naprawde dużo, kompletne środki w skórze pełnej elektryce mozna wyrwać za 800zł więc nie wiem czy jest sens sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...