Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że temat się ciągnie to zadam pytanie. Nabylem niedawno A4 B7 sedana z nieszczesna nie skladana tylna kanapą. Fotele to zwykle taborety. Chcialem kupic do niego kpl pół skóra z alcantara ale za cholere nie moge znaleść kanapy nie dzielonej w tej konfiguracji. Wszystko co jest to Avanty. Moje pytanie... czy w ogole jest taka konfiguracja w sedanie? Czy zostaje mi albo materialowe albo skora w całości? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bombelm7 napisał:

Jako że temat się ciągnie to zadam pytanie. Nabylem niedawno A4 B7 sedana z nieszczesna nie skladana tylna kanapą. Fotele to zwykle taborety. Chcialem kupic do niego kpl pół skóra z alcantara ale za cholere nie moge znaleść kanapy nie dzielonej w tej konfiguracji. Wszystko co jest to Avanty. Moje pytanie... czy w ogole jest taka konfiguracja w sedanie? Czy zostaje mi albo materialowe albo skora w całości? 

AUDI-A4-B6-B7-FOTELE-SKORA-BOCZKI-KOMPLE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1199 zł - AUDI A4 B6 B7 FOTELE SKÓRA BOCZKI...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są fotele z b6 kolego a nie z b7... nie chce sie cofać... oglądałem je.

Edytowane przez bombelm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowac pasuja ale inny wygląd mają, inaczej uszyte w górnej częsci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Obecnie mam fotele manualne, podgrzewane, z podświetleniem i czujnikiem od zapięcia pasów. 

Czy po założeniu foteli z full elektryką będę musiał coś dokładać, czy można to podpiąć pod podświetlenie? (Bo rozumiem, że za podświetlenie też czerwona kostka odpowiada)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał pociągnąć kabel z zasilaniem i masą do elektroniki lędźwi i sterowania fotelami, jak dorwiesz takowe to pogratulować.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te w czerwonej tylko od światła są, tam działa to trochę inaczej bo moduł komfortu zapala światło pod fotelami przez kabel z masy, nie plusa. Musisz nowe pociągnąć, nie ma dużo roboty z tym, serio. Masz napisane na pierwszych stronach jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to żadne. Ja dorwałem oryginalną wiązkę z bezpiecznikiem 10A pod elektrykę foteli tak, żeby wyglądało to ładniej i siedziało jak w oryginale. Są też ludzie na Allegro co gotowe wiązki mają porobione z gotowymi kostkami chyba już do wpięcia ale tanie nie są.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BlueArrow91 napisał:

To są moje kostki. Da radę podpiąć się do istniejących kabelków w czerwonej kostce czy muszę nowe puścić dla elektryki?

Przede wszystkim wypnij te kostki od fotela i zobacz, czy w kostce w podłodze też masz tylko te dwa piny uzbrojone bo może dostałeś bonus od fabryki w postaci full elektryki, co czasem się zdarza.

Jeśli tylko te same co w kostce fotela to ciągniesz plus i masę.

Gotową wiązkę z pinami do wpięcia w kostki polecam od @kaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik 30A jest od grzania, które już masz. Musisz podpiąć plus do bezpiecznika 10A lub dodać bezpiecznik przed jakimś rozdzielaczem i w tedy do kostki puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlueArrow91 napisał:

Puścić kabel od bezpieczników, dać 30A, doprowadzić do fotela kierowcy i dalej do pasażera? Czy osobno na każdą stronę?

Dokładasz bezpiecznik termiczny 30A pod kierownicą od którego rozdzielasz plus osobno na prawy i lewy fotel. Masa do najbliższego punktu czyli na dole w słupkach A.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, afroo. napisał:

Dokładasz bezpiecznik 10A pod kierownicą od którego rozdzielasz plus osobno na prawy i lewy fotel. Masa do najbliższego punktu czyli na dole w słupkach A.

Masę od elektryki mam już w kostce. Pin nr 5. 10A wystarczy do pełnej elektryki? Bo gdzieś widziałem, że tylko na lędźwia jest 10A, a pod pełną musi być więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Bezpiecznik 30A jest od grzania, które już masz. Musisz podpiąć plus do bezpiecznika 10A lub dodać bezpiecznik przed jakimś rozdzielaczem i w tedy do kostki puścić.

Do pełnej elektryki ma być 30A. Do lędźwi idzie mniejszy bo i przekrój przewodów mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlueArrow91 napisał:

Masę od elektryki mam już w kostce. Pin nr 5. 10A wystarczy do pełnej elektryki? Bo gdzieś widziałem, że tylko na lędźwia jest 10A, a pod pełną musi być więcej?

30A - wyedytowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...