Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

kupuj, bo cena dobra. Potem bedziesz sie martwil jak zamocowac/podłączyć. :hi:

No ale Mlody ma racje to juz wole te kubelki co On dal.. :gwizdanie:

Ladne sa ciemne i widac ze zadbane.. Tamte niestety gdybym mial sedana nie myslal bym za dlugo.. A tak jednak rozsadek bierze gore.. Pomimo ze sa bardzo ladne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i moje maja tę regulację, wiec na 99% te też. Poza tym rzadko z tego korzystam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i moje maja tę regulację, wiec na 99% te też. Poza tym rzadko z tego korzystam :naughty:

Na dlugie trasy jest to jednak przydatne :tongue4:

No poczekam az Kolo Mi odpisze..

Kurcze bede musial na swoje szukac kogos :mysli:

Bo do Salonu mi nie bede pasowaly :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czym to się różni oprócz wysuwania? oba mają lędźwie? a te nowe mają tylko elektryczne podnoszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czym to się różni oprócz wysuwania? oba mają lędźwie? a te nowe mają tylko elektryczne podnoszenie?

No tak oba maja ledzwie jeszcze sie upewniam ale raczej tak..

No te pierwsze maja full elektryke a tamte poki co nic nie wiem ale czekam na jakies wiesci i fotki jesli wlscicielowi zalezy to cos przysle..

Bo moje to jak sam widzisz zwykle nalesniki.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba... moje też... i powoli sie rozglądam...

No tak wiesz kubel to kubel jest..

Mimo wszystko zrywne jest autko i te trzymanie na boki przydatna sprawa..

Te co Mlody dal by byly pasowne.. Aczkolwiek jakosc zdjecia jest kiszkowata i dlatego poprosilem o jakies inne..

Jesli ja ich nie wezme to po prostu wkleje Tobie i zobaczysz moze Tobie podpasuja bo cena glupia nie jest..

Ja nie wiem jak finansowo podolam bo juz troszke w tych miechu kupilem wiec :confused4:

Postaram sie wyskrobac ale dygam sie ze kupie a ze swoimi co zrobie ??! Bezsens kupic i aby moje staly i niszczaly w garazu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sprzedać ciężko będzie... bujam się już trochę z poduszką kierowcy - zero zainteresowania... tu podobnie pewnie...

ja też się spłukałem na inne rzeczy... ale jakby ktoś coś namierzył to proszę dać znać... szykuje mi się po prostu jakieś 8.000km w wakacje i średnio mi się to uśmiecha... choć obecne nie są straszne (najwygodniejsze jakie miałem) to wolałbym podparcie lędźwiowe...

szukam też podłokietnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sprzedać ciężko będzie... bujam się już trochę z poduszką kierowcy - zero zainteresowania... tu podobnie pewnie...

ja też się spłukałem na inne rzeczy... ale jakby ktoś coś namierzył to proszę dać znać... szykuje mi się po prostu jakieś 8.000km w wakacje i średnio mi się to uśmiecha... choć obecne nie są straszne (najwygodniejsze jakie miałem) to wolałbym podparcie lędźwiowe...

szukam też podłokietnika :naughty:

No ten podlokietnik super sprawa ale tunel srodkowy do wymiany wiec :confused4:

No ok jesli ja cos znajde a nie bede w stanie brac to Dam Cynka Tobie.. Odnosnie tych tak samo bo 500 zl za calos chyba duzo nie jest..

Wiesz patrze na aukcje to ludzie chca sprzedac w tak oplakanym stanie a w takich cenach te moje sa zadbane wiec moze sie udac.. No ale to czas pokaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sprzedać ciężko będzie... bujam się już trochę z poduszką kierowcy - zero zainteresowania... tu podobnie pewnie...

ja też się spłukałem na inne rzeczy... ale jakby ktoś coś namierzył to proszę dać znać... szykuje mi się po prostu jakieś 8.000km w wakacje i średnio mi się to uśmiecha... choć obecne nie są straszne (najwygodniejsze jakie miałem) to wolałbym podparcie lędźwiowe...

szukam też podłokietnika :naughty:

No ten podlokietnik super sprawa ale tunel srodkowy do wymiany wiec :confused4:

No ok jesli ja cos znajde a nie bede w stanie brac to Dam Cynka Tobie.. Odnosnie tych tak samo bo 500 zl za calos chyba duzo nie jest..

Wiesz patrze na aukcje to ludzie chca sprzedac w tak oplakanym stanie a w takich cenach te moje sa zadbane wiec moze sie udac.. No ale to czas pokaze :decayed:

tunel trzeba wymieniać przy podłokietniku w B6 ?? kurde szkoda bo też chciałem założyć

sorry za OT :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba :wink4:

Nie trzeba a czytalem ze trzeba :decayed:

Kurcze to ja tez chce pod lokiec cos :gwizdanie:

jest tam jakaś gumka maskująca przy tunelu i nic nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie wymieniłem swoje jak to nazwaliście "naleśniki" na półskóre s-line z B7 i tez mam problem bo w samochodzie mam tylko poprowadzony kabel od poduchy a one mają jeszcze regulacje odcinka lędzwiowego i lampki pod siedzeniem i za cholere nie wiem jak i do czego to podłączyć, a stare fotele bedzie cieżko sprzedać cos czuje choc mam w stanie idealnym razem z bokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam totele ze sterowaniem odcinka ledzwiowego ( joystick) w samochodzie mam tylko kostke zółtą od poduchy a s siedzenia wychodzi czerwona kostka i czarna do lampki do czego to podłączyć czy ktoś ma nr z etki okablowania z kostakmi i jak to podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...