Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Langista napisał:

Tak.

Tak bedzie dzialac z samym +/-, czy tak trzeba wszystko podlaczyc? xD

Edytowane przez rudy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Langista napisał:

Sam +/- jest do lędźwi, sterowanie potrzebuje już pełnej elektryki.

Chyba nie dokonca tak.

Czytalem te tematy i poradniki, wynika z nich ze fotele elektrycznie regulowane, zarowno ledzwia jak i pozycje fotela, potrzebują doprowadzenia zasilania i masy i działają.

Chodzi tylko o to czy w fotelach z pamiecią jest tak samo. czy inaczej i trzeba juz ogarniać całość z przyciskami i dopisaniem do komfortu zeby zadziałała regulacja przod/tyl gora/dół z przełacznika w fotelu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rudy86 napisał:

Chyba nie dokonca tak.

Czytalem te tematy i poradniki, wynika z nich ze fotele elektrycznie regulowane, zarowno ledzwia jak i pozycje fotela, potrzebują doprowadzenia zasilania i masy i działają.

Chodzi tylko o to czy w fotelach z pamiecią jest tak samo. czy inaczej i trzeba juz ogarniać całość z przyciskami i dopisaniem do komfortu zeby zadziałała regulacja przod/tyl gora/dół z przełacznika w fotelu.

 

Jak chcesz to napisz na PW, mam wiązkę do fotela bez pamięci (elektryka pełna) to sobie zamontujesz, a ja w zamian mogę zabrać tą pod pamięć. Jak zainteresowany to pisz PW. (Wiązkę będę mógł wysłać dopiero jakoś w 2 połowie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w swojej b6 2004r mam fotele s-line  skóra-materiał speed elektryczne ledźwia i podparcie nóg. Brakuje mi bardzo na wyposażeniu podgrzewania foteli. Jako że fotel kierowcy ma troche zmęczony boczek myslę itak o oddaniu go do tapicera/kupnie na przód innych foteli. 
Jak najlepiej wybrnąć z tej sytuacji ? Jest możliwe że miałbym bonus w postaci wiązki do grzania od fabryki ? Jakich kabli szukać pod fotelami żeby to sprawdzić?  Wychodziły fotele jak moje z grzaniem ?  Czy szukać jakiegoś innego wariantu na przód, fotele s-line z b7 nie podeszły mi jeśli mowa o komfort. Na resztę sterowania w elektryce nie czuję parcia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć możesz same maty grzewcze, wiązkę i zmienić klimatronik.

Raczej nie sądzę żeby fabryka dała bonusa. Możesz sprawdzić jak pod fotelem w kostkach idących z podłogi nie ma zielonej to nie masz wiązki od grzania, jak jest to może ktoś zmieniał fotele przed tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaTeo85 napisał:

Dołożyć możesz same maty grzewcze, wiązkę i zmienić klimatronik.

Raczej nie sądzę żeby fabryka dała bonusa. Możesz sprawdzić jak pod fotelem w kostkach idących z podłogi nie ma zielonej to nie masz wiązki od grzania, jak jest to może ktoś zmieniał fotele przed tobą?

Po Vinie mam S-line wewnetrzy więc wątpie ale sprawdzę to. Powiedz bo nie bardzo jestem w stanie się połapać z opisu wyżej wiązka ma iść tylko do panelu klimatronika czy jeszcze gdzieś ma wpadać ? Z innego miejsca bierzemy plus żeby to działało czy leci przez panel i basta ?  Znalazlem na alledrogo jakieś aftermarketowe wiązki żeby nie pruć wszystkiego Wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod fotelem masz zaślepkę w podłodze ,pod nią są kostki ,zobacz czy masz zieloną ,jeśli nie musisz ciągnąć wiązkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, greg2505 napisał:

Pod fotelem masz zaślepkę w podłodze ,pod nią są kostki ,zobacz czy masz zieloną ,jeśli nie musisz ciągnąć wiązkę 

 

26 minut temu, speedster2000 napisał:

...wiązka ma iść tylko do panelu klimatronika czy jeszcze gdzieś ma wpadać ? Z innego miejsca bierzemy plus żeby to działało czy leci przez panel i basta ?  

Jeśli już mam dokładać wiązkę to w które miejsca w aucie ta nowa ma iść? Tylko do panelu klimatronika czy też do bezpieczników przy drzwiach kierowcy czy gdzie dodatkowo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od foteli do klimatronika oraz dokłada się bezpiecznik zasilający do tego, czyli od śruby za modułem m-ce gdzie jest zasilanie stałe przez bezpiecznik.

poczytaj forum bo to wszystko jest już opisane.

 

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości to zauważyłem że bardzo ciężko jest kupić dwukolorowe skóry do avanta ze sterowaniem i grzaniem przodu i tyłu do b7. Ile takie fotele mogą według was być warte w bardzo dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwu kolorowe? Nie było takich, a jeżeli widziałeś to były już przez kogoś obszywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Langista napisał(a):

Dwu kolorowe? Nie było takich, a jeżeli widziałeś to były już przez kogoś obszywane.

Szaro-czarne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Alcantara i czarne boczki ze skóry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli pełną skórę ,szary środek i czarne boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie doczytalem ale w czym jest roznica we wtyczkach zoltych w b6 sa dwa przewody a b7  sa trzy.  Sa to chyba wtyczki od poduszek. Zmienilem jak narazie tyl i fotel pasazera i tam zakladajac z b7 zauwazylem ze sa 3 przewody,.W mojej b6 bylo grzanie ,w tych z b7 brak,ale bledu zadnego nie widze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...