Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

AndyN, kupiłem te stołki. Pół godziny temu zajechały pod dom :)

W końcu się sprzedały :)

Napisz coś o nich więcej. Do czego jest ten przełącznik?

Ile dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800-2000? Nie pamiętam już :embarrassed: Ale na pewno więcej niż 750 zł

Te pstryczki? To sprzedający nie wiedział do czego są? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ich pierwotnie, wysłał zbyt małe zdjęcia. Ale mniemam, że rzeczywiście ktoś sobie wyrezał podgrzewane stołki, bo widzę od dołu maty są, więc wszystko na to wskazuje i dobrze :):):)

Ja tam się cieszę :D:D:D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to było z tymi airbagami? Mialem 3 kable a teraz w nowych fotelach mam tylko 2, co i jak pozamieniać trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie u mnie w starych fotelach (zero elektryki ale podgrzewane) sa takie kostki

SNC00314.jpg

W nowych s-line są takie

SNC00315.jpg

Do czerwonej (której w aucie nie mam) kostki juz doczytałem, że wystarczy podciągnąć mase i 12+ i ledzwie elektryczne zaczna działac (z pakietem oświetlenia dam sobie siana) :tongue4:

Ale co zrobić z czarną kostką w aucie, bo w nowym fotelu nie mam takiej . Dodam, że po podłączeniu zielonej i żółtej (te pasuja bez problemów) świeci sie airbag cały czas. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czarna kość to czujnik niezapiętych pasów i to on raczej świeci na desce , są dwa rozwiązania:

albo wykodować z licznika info o niezapiętych pasach

albo przełożyć uchwyt wpinania pasów do nowych foteli wraz z wiąchą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czarnej wtyczki wychodzą 3 kable, dwa idą do zapięcia pasów (tą wiązke moge wyciągnąć bez problemu) ale trzeci kabel idzie chyba do maty (może czujnik obciążenia siedzenia :mysli:) i ten wyciągnąć to chyba trzeba całe siedzenie rozbierać.??

ps. Czyli jeżeli wagiem wyłącze czujnik pasów to wystarczy poprowadzić jeszcze zasilanie do czerwonej kostki i będzie ok.??

zauważyłem jeszcze że jeden kabel z czterech w nowych fotelach w zielonej kostce ma inny odcień, ma to jakiś wpływ, bo piny się zgadzają reszta kolorów też i są w tych samych miejscach.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no tak jeden może lecieć do maty jako czujnik obciążenia :mysli: gdzieś był temat jak to dorezać i nic nie wspominali o kabelku w mate , może to tylko gdzieś wpięta masa :mysli: poszukaj tego temata i poczytaj :cool1:

albo wyłączaj vagiem zapinanie pasów i podciągaj instalke do lędzwi :wink4: z tymi kablami w zielonej kości to sie nie przejmuj , jeśli fotele grzeją to wsio oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącze to własnie choć na starych fotelach nic mi się nie świeciło nigdy od pasów, nie rozumiem tego dlaczego jeżeli miałem tą wtyczke podpiętą. A teraz wali mi kotrolka od air bag na nowych fotelach bez podpiętej czarnej wtyczki.

Znalazlem taki sposób wyłączenia:

Select 17 (Instrument Cluster)

Coding -> Function 07

i trzeba ustawić No Seatbelt Warning czyli na 0 i po sprawie

Będe to badał po robocie czy to wystarczy.

Napisze czy pomogło.

Pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi...

mając fotele z żółtą, czerwoną i zieloną kostką co trzeba dodać ( i jak ?) aby mieć full wypas z czarną kostką i czujnikiem zapięcia pasów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi...

mając fotele z żółtą, czerwoną i zieloną kostką co trzeba dodać ( i jak ?) aby mieć full wypas z czarną kostką i czujnikiem zapięcia pasów ...

który przypadek potrzebujesz kierowcy czy pasażera? (Narazie na czas działania poduszek ustaw jak podał Ponior czyli:

VAG:

Select 17 (Instrument Cluster)

Coding -> Function 07

ustaiwasz No Seatbelt Warning na 0,

ja znów przy zmianie foteli nie miałem maty z czujnikiem w fotelu pasażera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info do czego sa te pstryczki. Dalem 750 +150 za przesyl. Duzo, malo? Po ile byly wystawione w kwietniu?

Zazdroszcze, wyrwales za pół ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam i szukam i nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi...

mając fotele z żółtą, czerwoną i zieloną kostką co trzeba dodać ( i jak ?) aby mieć full wypas z czarną kostką i czujnikiem zapięcia pasów ...

który przypadek potrzebujesz kierowcy czy pasażera? (Narazie na czas działania poduszek ustaw jak podał Ponior czyli:

VAG:

Select 17 (Instrument Cluster)

Coding -> Function 07

ustaiwasz No Seatbelt Warning na 0,

ja znów przy zmianie foteli nie miałem maty z czujnikiem w fotelu pasażera...

okazło się, że mam czarną kostkę w fotelu kierowcy, tylko gdy będę je zakładał do siebie to fotel kierowcy u mnie będzie to fotel pasażera... :cool1:...

i teraz tak sobie myślę, czy komp nie będzie wariował, jak samochód będzie jechał bez kierowcy (u mnie gdy na fotelu pasażera nikt nie będzie siedział)...

dlatego myślałem o dorezaniu kostki do fotela, który u mnie będzie jako fotel kierowcy...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barrowiec1 napisał:
mk4 napisał:
barrowiec1 napisał:

szukam i szukam i nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi...

mając fotele z żółtą, czerwoną i zieloną kostką co trzeba dodać ( i jak ?) aby mieć full wypas z czarną kostką i czujnikiem zapięcia pasów ...

który przypadek potrzebujesz kierowcy czy pasażera? (Narazie na czas działania poduszek ustaw jak podał Ponior czyli:

VAG:

Select 17 (Instrument Cluster)

Coding -> Function 07

ustaiwasz No Seatbelt Warning na 0,

ja znów przy zmianie foteli nie miałem maty z czujnikiem w fotelu pasażera...

okazło się, że mam czarną kostkę w fotelu kierowcy, tylko gdy będę je zakładał do siebie to fotel kierowcy u mnie będzie to fotel pasażera... :cool1:...

i teraz tak sobie myślę, czy komp nie będzie wariował, jak samochód będzie jechał bez kierowcy (u mnie gdy na fotelu pasażera nikt nie będzie siedział)...

dlatego myślałem o dorezaniu kostki do fotela, który u mnie będzie jako fotel kierowcy...

:kox:

hmm fotel kierowcy tylko ma czujnik zapiętych pasów, za to pasażera ma dodatkową matę w fotelu, to jest kapkę inaczej w kostce...w twoim przypadku najlepiej było by przełożyć na GB wersje ..

chodź zdjęcie poszycia to już jest zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się ma do grzanych siedzeń?? chodzi mi o to, czy będzie grzało jak nie ma owej maty?? czy będzie grzało cały czas bez względu na to czy ktoś siedzi na fotelu czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy plus+ dla fotela pasażera ciągniecie spod kierownicy ? czy po stronie pasażera jest tez gdzieś +, bo zdjąłem schowek i nigdzie nie widać ,jedynie jest masa-

W tym wątku jest napisane,że do oświetlenia jest pin 2+ i 3- w czerwonej kostce, skąd pociągnąć do nich kable aby lampki pod fotelami odpalały sie razem z otwieraniem drzwi,

mam juz w czerwonej kostce na pinie 4 + i na 5 - i działają mi juz lędzwie i sterowanie fotela a napiecie w nich jest cały czas nawet bez przekręcenia kluczyka, więc zmostkować się nie da do pinu 2 i 3 bo lampki paliły by sie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mnie sie dzis nasunelo jak dopwiedzialem sie od sprzedajacego koplecik s-line...Napisal mi ze w boczkach nie ma klamek i trzebaby bylo przerzucic z obecnie posiadanych boczków...

Duza rzeźba jest z przerzuceniem klamek z jednego boczka do drugiego ???

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

U mnie w kostce czerwonej jest tylko 1 kabalek :/

Przy podlaczaniu elektrycznego sterowania ledźwia w fotelach s-linowych w które piny trzeba pociagnac + i - ???

Tak wygladaja kostki u mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...