Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... nie śledzę tematu więc poproszę o wyprostowanie:

1. Pod fotelami mamy te plastiki gdzie są kostki

2. Do wymiany foteli potrzebujemy tylko wpiąć tam wiązki zakupione w ASO (pewnie nie tanie) i potem wszystko działa

czy jest jakaś możliwość sprawdzenia zakupowanych foteli? czy wszystkie silniczki działają itp? jakiś aku podlączyć?

jeśli kupimy bubla czy jest możliwość wymiany silniczka?[br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 07:35_________________________________________________ech... chyba te kostki są w fotelach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostki masz w fotelach... a instalacji jak brakuje :( niestety trzeba ciągnąć. Kostki(gniazda) to nie jest jakiś wielki koszt w ASO (chyba ze chcesz kupić cała wiązkę)

sprawdzić można fotel... przygotować sobie 12v z aku (plus i minus) i podłączyć na odpowiednie piny (sprawdzić czy wszystkie silniczki działają..)

wymiana na pewno jest możliwa... ale czasem zajmuje troszkę czasu zdjęcie poszycia fotela. Na forum była już poruszane wymiana mat itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... mam takie pytanie - w chwili obecnej nie mam dzielonej kanapy tylniej, mam możliwość kupienia fajnych foteli z dzieloną - czy nie będzie żadnych problemów z montażem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... mam takie pytanie - w chwili obecnej nie mam dzielonej kanapy tylniej, mam możliwość kupienia fajnych foteli z dzieloną - czy nie będzie żadnych problemów z montażem? :mysli:

zdaje się że nie będzie żadnych problemów... nie sadzę, że robili audkiki różne musi być jakaś standaryzacja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy fotele z B7 pasują do B6 i czy z avanta do sedana będą pasowały? chcę kubełek założyć ale w większości wszystko jest z avantów :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy fotele z B7 pasują do B6 i czy z avanta do sedana będą pasowały? chcę kubełek założyć ale w większości wszystko jest z avantów :disgust:

z b7 do b6 idealnie pasują sprawdzane...

odnosnie sedan/avant to z tego co się orientuje również pasują...ale nigdy nie przekładałem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sedan/avant to z tego co się orientuje również pasują...ale nigdy nie przekładałem :no:

Nie pasuje PnP. :szukaj:

EDIT: Chodzi o tylną kanapę.

EDIT2: Poziek robił takiego swapa, do niego o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sedan/avant to z tego co się orientuje również pasują...ale nigdy nie przekładałem :no:

Nie pasuje PnP. :szukaj:

no to najmocniej przepraszam... wizualnie wydawała się identyczna a i w etce nie widzę różnic.. jeszcze raz przepraszam ;/

AndyN tak już ciekawości monitoruje temat... masz gdzieś przykład tego.. wiem, że ludzie piszą sedan do avant nie pasuje (brak uchwytu dla rolet) ale z avant do sedan piszą, że ok.. odniesie tych zaślepek bocznych co się montuje obok oparcia to nie pasują... (można by tak skumulować opis na przyszłość)

Zdaję się, że zaczepy nie podejdą PNP (ale jak masz stare to można poprzekładać?)

może to ktoś sprostować ... będziemy mieć jednolite info. dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bo trochę mnie zaskoczyliście z tym sedan/avant... rozumiem że może być problem z tyłem bo to zrozumiałe...

ale fotele?!?! raczej identyczne co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... bo trochę mnie zaskoczyliście z tym sedan/avant... rozumiem że może być problem z tyłem bo to zrozumiałe...

ale fotele?!?! raczej identyczne co?

kurcze już ciężko powiedzieć ...analizowałem etke no są kwiatki... nie do końca jest to PNP ;/.. zaczepy według numerów są inne dla avant/sedan.. siedzisko pewnie będzie ok gorzej z oparciami (bo dla avanta dodatkowo masz mocowanie dla rolety) ... i inne uchwyty (numery części) ;/

muszę popatrzeć na jakimś spocie do sedana (tyle, że u nas kiepsko z b6 sedan ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Maćku... przecież mi chodzi o same 2 fotele przód... nie o kanapę :wink4:

kierowca i pasażer... to jak z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Maćku... przecież mi chodzi o same 2 fotele przód... nie o kanapę :wink4:

kierowca i pasażer... to jak z tym?

aa to jest P&P :)[przednie :kox:] (testowane u boserona z b7(s-line) do b6 również u siemiana i wszystko ok... jedynie okablowanie... możesz mieć nad stan albo braki w instalacji auta... wszystko zależy jaki fotel.. ale większość już była powiedziana)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu konkretna odpowiedzi :banan2: :banan2: :banan2: to zaczynam szukać a orjętuje się jaki jest kosz obszycia tylko tylnej kanapy w skórę

aa to jest P&P :)[przednie :kox:] (testowane u boserona z b7(s-line) do b6 również u siemiana i wszystko ok... jedynie okablowanie... możesz mieć nad stan albo braki w instalacji auta... wszystko zależy jaki fotel.. ale większość już była powiedziana)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie , ze sie podepne pod temacik , kilka tygodni temu tez wymienialem kpl. foteli w mojej A4 na kubelkowe z S-line ale materialowe i tylko z elek. sterowaniem odcinka ledzwiowego i czujnikiem nie zapietych pasow (zawsze takie lepsze od tych zwyklych nalesnikow a i duzo tansze od skory czy wpelni elek. sterowanych) ale mam pewien problem a mianowicie moze ktos z Was przerabial i juz to wie gdzie powinienem podlaczyc ten czujnik od zamka pasow , ktory mnie informuje o nie zapietych pasach?

Czy to musi byc podlaczone do FISa? a domniemam , ze tak bo tam jest owa kontrolka od pasow , czy moze gdzies inndziej no i jezeli podpiac sie musze do FISa to , ktora wtyczka i pin?

Bardzo dziekuje za wszelka pomoc i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat przekładania poszczególnych części między fotelami, tzn. U siebie mam sportowe (skóra + alcantara) z manualnym ustawieniem i elektrycznym sterowaniem lędźwiami + grzany tyłek. Ciężko będzie trafić w dobrej cenie taką samą konfigurację w pełnej elektryce i do tego w dobrej cenie... Przeglądam ostatnio allegro i widzę zestawy z pełną elektryką ale np. z pełną skórą a taka opcja mnie nie interesuje. Cena jest dobra więc myślałem nad kupnem a następnie przełożeniem sterowania elektrycznego do moich siedzeń - pytanie które mnie męczy to czy jest to możliwe... Budowa foteli jest uniwesalna? Podejdzie taki mod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak duza jest roznica w trzymaniu bocznym miedzy podstawowymi, "plaskimi" fotelami a tymi sportowo wygladajacymi z s-line'a? Domyslam sie, ze nie sa to kubly klasy wyczynowych, ale czy faktycznie warto zrobic taka podmianke, czy moze s-line sa z tych, ktore lepiej wygladaja niz faktycznie trzymaja i nie ma sie co bawic? Dla uzupelnienia dodam, ze mam w okolicach 194cm wzrostu i te podstawowe fotele sa dla mnie mocno srednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...