Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie fabryczny podłokietnik


gtados

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co myślicie o takim podłokietniku [emoji780]

PODŁOKIETNIK AUDI A4 PASSAT B5 PROMOCJA (4347340353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedający twierdzi,że podejdzie do tunelu bez fabrycznego podłokietnika.

Ciężko znaleźć oryginał w dobrym stanie.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądaj często allegro to spokojnie trafisz ori w tej cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Maly problem, posiadam audi a4 b6 2003 ktory nie posiada podlokietnika I wlasnie probuje jakos to zmienic. Tunel ktory jest w aucie nie posiada wlotu na podlokietnik. I tu pierwsze pytanie : czy ktos montowal podlokietnik wycinajac wlot?? Oraz czy jest problem z montazem skoro tunel nie jest przystosowany do podlokietnika?. Przegladalem allegro I ebay I wlasnie zastanawiam sie nad zakupem Center Console Armrest Armrest Audi A4 B6 B7 2000 2008 | eBay.

Widze ze w zestawie idzie montujacy zestaw ale czy bedzie pasowal? sorki za glupie pytania ale lewy jestem w tym temacie.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że tunel bez wlotu na podłokietnik posiada od wewnętrznej strony zaznaczenie gdzie powinno być wycięcie na podłokietnik i tym sposobem można zaadoptować tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzcie tego gówna, skrzypi, trzeszczy, blokada nie trzyma jak się mocniej łokieć oprze....shit

lepiej dozbierać do ori albo nie mieć w ogóle, wiem co mówię, bo mam ten shit w aucie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu konkretna odpowiedź, dzięki PitekA4. Domyślałem się że za taką cenę cudów nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa mam coś podobnego i moim zdaniem może być potrafi zatrzeszczeć i zaskrzypieć przy mocnym oparciu ale miał być na chwilę a siedzi już prawie 3 lata i nic mu nie dolega, działa, otwiera się i zamyka jak padnie poszukam ori w dobrych pieniądzach ale 300 zł nie dam nawet za idealny ori:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z aukcji przypomina bardziej łokcia z paska b5, bo w audioli był prostokątny z tego co wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i przyznał,że jakość wykonania jest zadowalająca. Jedynie regulacji odchylenia jest ograniczona, tylko poziom i pochylenie. Brak możliwości ustawienia wyżej, tylko pion pozostaje

---------- Post dopisany 05-07-2014 at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 18:27 ----------

Tak to wygląda.

3y7ajypy.jpg

uqutuses.jpg

myhe9yva.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest ciut inny i regulacja jest pełna ale ważne że " Jest Pan zadowolony":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam identyko jak na zdjęciu i jakość jego wykonania jest średnio zadowalająca...ori to ori, nadal szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...