Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż hebli 312 mm lub 320 mm


kamdaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, założyłem ten temat tylko żeby się upewnić w 100% bo nie chciał bym źle kupić :)

Posiadam w swoim autku takowe tarcze:

http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-audi-a4-b5-b6-b7-288mm-tdi-i4518958811.html

chciałem zrobić swapik na 312mm wiec zakupiłem odpowiednie jarzma,osłony itd

i teraz chciałem się upewnić czy te 312mm to są o tych parametrach co poniżej? grubość,wysokość itd, bo widziałem dwa rodzaje tarcz 312mm

http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-p-audi-a4-b6-b7-a6-c5-312m-i4589368177.


nikt nie pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki o taką właśnie odpowiedz mi chodziło, bo jeszcze znalazłem inne 312mm ale trochę wysokość mi nie pasiła itd, wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev podpowiedz mam adp powinny tam byc pojedyncze 280 ale ja mam wentyle 280 tak bylo jak auto kupilem, chce zalozyc 312 podpowiedz jakie graty pitrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski, jarzma, przewody elastyczne ze sztywnymi, tarcze, klocki i dobrze jak będą osłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u nas 6-tłok (q7,cayenne,touareg) wejdzie plug n play jak w s4? Czy zwrotnice różnią się czymś oprócz materiału(?) i łożyska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Myślałem, że do swapa na 312 używa się jarzm od s4 ;) Okazało się że golfa itp.

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sztywne przewody, te które przykrecasz do zacisku. Osłony tez sie przydadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego brata w A4 B5 1,6 są tarcze 280mm pełne i tak aby włożyć u niego np tarcze 288m wentylowane potrzebne będą także zaciski i jarzma. A u mnie jest 288mm też pełne i jeżeli chciałbym założyć wentylowane potrzebne będą jarzma i zaciski czy tylko jarzma?? A i wymiana na wentyle będzie odczuwalna tylko przy rozgrzanych hamplach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniasz: tarcze, klocki, zaciski, jarzma oraz przewody metalowe przy zaciskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zmieniasz: tarcze, klocki, zaciski, jarzma oraz przewody metalowe przy zaciskach

Dev, Ty to się naprodukujesz w tym temacie, cały czas o to samo pytają, masz cierpliwość...

Panowie!!! Czytajcie cały ten temat od początku co do swapów hebli - wszystko tu już jest napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie jarzma pod 312 pod żeliwo 451 oznaczenie jak coś to PW


kupie jarzma pod 312 pod żeliwo 451 oznaczenie jak coś to PW

Nikt nie ma ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...