Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż hebli 312 mm lub 320 mm


kamdaro

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuję się ktoś czy hamulce 312/255 z a4 b6 podejdą do B5 z silnikiem adr? Mam do wymiany hamulce a mam taki zestaw z rozbitej b6 za darmo i w stanie idealnym więc czemu by nie podmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sebol1204 napisał:

Orientuję się ktoś czy hamulce 312/255 z a4 b6 podejdą do B5 z silnikiem adr? Mam do wymiany hamulce a mam taki zestaw z rozbitej b6 za darmo i w stanie idealnym więc czemu by nie podmienić

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy 

TARCZE-KLOCKI-ATE-JAK-NOWE-312MM-AUDI-A4
ALLEGRO.PL

Kup teraz na allegro.pl za 320.00 zł - TARCZE+KLOCKI ATE JAK NOWE 312MM AUDI A4,A6 SUPERB (6947531630). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Podejdzie pod jarzmo 451 bez problemu czy muszę jakiś innych szukać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2015 o 22:20, Dev napisał:

wszystkie V6-tki oraz 1.8T AJL mają takie same przeguby zewnetrzne jak S4 wiec nie ma problemu z montazem

ktos Ci źle podpowiedział bo nie miał o tym zwyczajnie pojecia

Hej ;)

 

czyli ja majac ajl Q (przod mam 288 wentylowane) zeby zalozyc do siebie 345mm potrzebuje zwrotnice z eSki zaciski rowniez z eSki i jarzma (oczywiscie plus tarcza i klocek) polosie przeguby zostaja te same ? jaka najmniejsza felga na to wchodzi? 16" pewnie lipa a czy 17" wejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zwrota z b5  hebel z b6.

17 wchodzi najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potwierdzi czy Felga r17 8j bodaj Parabole z a8 d2 siądzie w B5q z heblami 345/330? Szukam sensownych kół na zimę.

audi-a8-d2-felgi-parabole-5x112-17-polerka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie muszę wymienić jarzma na tyle w a4 b5 bo są za bardzo skorodowane , pewnie jeszcze ori. Z czego szukać jakiś młodszych żeby pasowały p&p , z passata b5po lifcie czy b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Carol1976 napisał:

panowie muszę wymienić jarzma na tyle w a4 b5 bo są za bardzo skorodowane , pewnie jeszcze ori. Z czego szukać jakiś młodszych żeby pasowały p&p , z passata b5po lifcie czy b6 ?

pasują od B5, 6 i 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dev napisał:

pasują od B5, 6 i 7

ok, dzięki poszukam z b6 lub b7 w ładnym stanie.

a przednie zaciski z tarczami 312 mm z audi b6 BEX podejdą do mojej a4b5 ? po dokupieniu jarzma 451 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Carol1976 napisał:

a przednie zaciski z tarczami 312 mm z audi b6 BEX podejdą do mojej a4b5 ? po dokupieniu jarzma 451 ?

Podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie czy te jarzma 451 występują tylko w autach na płycie golfa 4 z chamulcami 312mm czy są jeszcze w innych autkach vaga. Pytam bo same jarzma są drogawe 250zł jak ktoś wie o co chodzi to sobie ceni.

Mam w mieście dwie stacje recyklingu więc mogę poszukać , dla nich jarzmo to jarzmo ))

podobno pasują z a6c5 2.5 tdi, tam są 312 , zaciski 57 ale jarzmo 569 to chyba nie pasuje?

Edytowane przez Carol1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Carol1976 napisał:

jeszcze pytanie czy te jarzma 451 występują tylko w autach na płycie golfa 4 z chamulcami 312mm czy są jeszcze w innych autkach vaga. Pytam bo same jarzma są drogawe 250zł jak ktoś wie o co chodzi to sobie ceni.

Mam w mieście dwie stacje recyklingu więc mogę poszukać , dla nich jarzmo to jarzmo ))

podobno pasują z a6c5 2.5 tdi, tam są 312 , zaciski 57 ale jarzmo 569 to chyba nie pasuje?

Seat skoda vw i audi mialy te jarzma

569 jest na 312mm ale na duży rozstaw mocowania Jarzma do zwrotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bobek86ć napisał:

Dev 

Dev zapotrzebowanie jest na adapter pod zwykła zwrotnice B5  pod zacisk z A6 C6 345mm

nie robię tego typu druciarstwa

mam zwrotnice z S4 B5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobek86ć napisał:

Cena zwrotnic ? Pewnie będzie większa jak za zaciski z R32 ;)

 

zwrotnice sa z nowymi łozykami i z czujnikami ABS

800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dev napisał:

zwrotnice sa z nowymi łozykami i z czujnikami ABS

800zł

Cena ok jak z nowymi gratami ale nie na mój budżet . Audio teraz kompletowałem to 2.5 k wyszło . A że poczytałem na forum że potrzeba dużego przegubu pod Alu zwrotnice to taki mam bo mam v5 . To chyba najekonomiczniej  będzie zbierać na raty graty . Ale jako że znasz temat lepiej to możesz. Mnie poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Bobek86ć napisał:

Cena ok jak z nowymi gratami ale nie na mój budżet . Audio teraz kompletowałem to 2.5 k wyszło . A że poczytałem na forum że potrzeba dużego przegubu pod Alu zwrotnice to taki mam bo mam v5 . To chyba najekonomiczniej  będzie zbierać na raty graty . Ale jako że znasz temat lepiej to możesz. Mnie poprawić ;)

Już poszły, to długo nie.leży

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...