Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory


Deszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa aby osoby którym udało się pobrać foty przesłały je na priv?będę wdzięczny... 

Ja tysz

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tysz

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka



Podpinam się [emoji4]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pewnie już nie doczekamy się starych fotek :mellow: Moje relingi już czekają na montaż, więc może uda mi się pstryknąć foteczki :)

 

Znalazłem DIY z fotostory, na pewno przyda się przed całą operacją: DIY-Removing-B6-B7-Avant-Roof-Rails 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było odświeżyć fotki albo zrobić nowy poradnik, bo chciałbym się za to zabrać i sądząc po komentarzach nie tylko ja :D A w internetach nie można znaleźć niczego konkretnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry poradnik i bez zdjęć też da radę, ładnie opisane A resztę można samemu wywnioskować "na aucie". Jestem po zabiegu, szybko sprawnie i przyjemnie. Jakoś materialu jest bardzo dobra, że nawet użycie większej siły nie powoduje deformacji. 

Całość zajęła mi 3h łącznie z poprowadzeniem kabla i podłączeniem wideorejestratora. Powodzenia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów w okolicach Radomia +- 100km podjąłby sie wymiany relingów w moim B7? Nie mam na tyle zdolności i praktyki żeby się za to wziąć i nic nie uszkodzic. Oczywiście odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , serdecznie , ja nie posiadam w swojej b7 wogole relingów,  w miejscu gdzie one powinny być sa listwy maskujące  , i teraz takie pytanie , czy w miejscu gdzie są listwy i po wyjęciu ich będą miejsca na relingi? Co jest ewentualnie mi potrzebne żeby je założyć? Jak kupie same relingi to będzie ok  ? Czy do ich założenia potrzeba wyciągać podsufitkę? 

20211017_161453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki jest moment  dokręcania śrub relingów ? 

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aker napisał(a):

Wie ktoś jaki jest moment  dokręcania śrub relingów ? 

Nakrętki 18 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nakrętki 18 Nm

Dzięki za szybką  odpowiedź 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , odświeżę temat… czytam i czytam ale wszyscy albo zmieniają relingi albo dokładają , ja chce je zdemontować całkiem w mojej b7 i teraz pytanie , co potrzebuje po zdemontowaniu ? Jakieś nowe listwy jakieś zaślepki ? Jakby ktoś podał nr części jakie potrzebuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...