Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz jeszcze pytanie czego używacie do SOFT99 Fusso Coat

ZYMOL HD-Cleanse czy może Dodo Juice Lime Prime ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pod Fusso to albo jałowy lakier zostaw albo użyj DETAILER'S PRO Coating Prep Polish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką powłokę polecicie na szyby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, TOM3K napisał:

Jaką powłokę polecicie na szyby? 

Gtechniq
Max Protect nie działa tak długo jak podaje producent
Koch chemie - na etapie testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtechinq troszkę kosztuje. Powiedz jak z wydajnością i czy rzeczywiście posiedzi na te 30000 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanolex ultra glass, narazie 2 miesiące leży, co 2 dzień traktowana odmrqzaczem do szyb, skrobaczka i działa bez zmian. Tylko ważne żeby to był Ultra glass, a nie Urban glass

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forum zajmuje sie robieniem korekty lakieru? Znajdzie sie jakas duszeczka co by u mnie zrobila blysk na lato? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przynajmniej kilka osób na forum ale m.in. ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardziej zaawansowani dwa pytania: 

1. Karcher K7 czy Nilfisk P160 ? kupie pianownice PA oczywiście, no chyba że coś tańszego jest warte polecenia z myjek????

2. Polerkan LARE LITE LD09-125 DA czy Krauss DA DB-5800S 

Jesli chodzi o mycie to myjka posłuży do mycia dwóch aut, przynajmniej raz w tygodniu, jesli chodzi o polerke to głównie nakładanie cleanera maszynowo, usuwanie drobnych rys, ewentulanie lekkie weekendowe korekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi porównać bo nie używałem obydwu zestawów ale mam Nilfiska P150 i naprawdę daje radę. Oczywiście pianownica PA to podstawa. 

Zaczynałem swoją zabawę od takiego Kraussa i jeżeli faktycznie ma być przeznaczony tak jak piszesz to szczerze polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam sie właśnie ku  polerce Kraussa ale widze że LARE ma stabilizacje obrotów, cena podobna więc to nie ma tu znaczenia dla mnie, potem na pewno pojawi się rotacja, jakis Flex czy Krauss P7 lub Rupes ale póki co wybieram między tymi dwoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, TOM3K napisał:

Gtechinq troszkę kosztuje. Powiedz jak z wydajnością i czy rzeczywiście posiedzi na te 30000 km?

Gtechniq powinien starczyć na wszystkie szyby. Wytrzyma około roku. 
Wytrzymałośc zależy od czestotliwości uzywania wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci powiem ze słabo jak za te pieniądze z wytrzymałością. No i jak widzę to w zestawie jest G1 i G2 każda po 100ml. Porównując do zwykłej NW od soft99 która miałem cena kosmos. A ona mi wytrzymała jakoś od marca do sierpnia. Co do nanolex biorę tez pod uwagę widziałem dużo pozytywnych opinii. Z chęcią bym zobaczył jakiś długo dystansowy test. A może samemu zrobił porównanie z Gtechniq...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Gtechniq faktycznie nie powoduje przeskakiwania wycieraczek tak jak podają na swojej stronie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TOM3K napisał:

Szczerze Ci powiem ze słabo jak za te pieniądze z wytrzymałością. No i jak widzę to w zestawie jest G1 i G2 każda po 100ml. Porównując do zwykłej NW od soft99 która miałem cena kosmos. A ona mi wytrzymała jakoś od marca do sierpnia. Co do nanolex biorę tez pod uwagę widziałem dużo pozytywnych opinii. Z chęcią bym zobaczył jakiś długo dystansowy test. A może samemu zrobił porównanie z Gtechniq...

Miałem na myśli ze na wszystkie szyby starczy ci 15 ml produktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1 przy pierwszym nałożeniu wytrzymało 1,5 roku do końca kropelkując znakomicie.  Niestety u mnie wycieraki przeskakują po szybie zwłaszcza gdy jest zimno lub gdy szyba zrobi się "tępa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego czytałem że trzeba zrobić kanapkę z tego G1 i G2. Będę musiał jeszcze pomyśleć o tym chwile, czasu mam

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze sie wypowie co do Moich wczesniejszych pytań ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2017 o 14:31, FroS-t napisał:

Panowie bardziej zaawansowani dwa pytania: 

1. Karcher K7 czy Nilfisk P160 ? kupie pianownice PA oczywiście, no chyba że coś tańszego jest warte polecenia z myjek????

 

My kupiliśmy Nilfiska C130 i myjka sprawdza się rewelacyjnie. Oczywiście trzeba dokupić pianownice i przynajmniej 1m węża ciśnieniowego bo ten dostarczony z urządzeniem jest nieco za krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Denis, cena bardzo przystepna tej mysjki więc po co przeprłacać,a możesz mi doradzić którą DA wybrać ta Lare co podałem czy Kraussa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...