Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

Witam 

zamierzam oddać auto do detalingu nałożyć jakas powłokę kwarcowa,ceramiczna bądź hybrydowa możecie ktoras polecić jakieś rady może ? ;) 

Jesli o mnie chodzi ja bym wrzucił ceramike, albo Gyeon Mohs albo Gtechniq Crystal Serum Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te nazwy co wymieniłeś to tez jakieś woski mam rozumieć tak ? [emoji6] 
Pisałeś o powłoce, to pomysł co to może być:P

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

Te nazwy co wymieniłeś to tez jakieś woski mam rozumieć tak ? ;) 

Produkty które wymieniłem to powłoki ceramiczne, wytarczy ze wrzucisz tre nazwy w google i bedziesz wszystko wiedział:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki,ale mysle raczej oddać to do zakładu który się tym zajmuje żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzić i szkód nie narobić  ?

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1/11/2018 o 13:14, GrzegorzSi napisał:

Okej dzięki,ale mysle raczej oddać to do zakładu który się tym zajmuje żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzić i szkód nie narobić  ?

Ale musisz być zorientowany który produkt jest w miarę dobry, a które to badziewie. Każdy zakład detailingu używa produktów innej firmy. Więc pomiędzy nimi ceny będą bardzo różne, ale jakość niestety też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz pod koniec msc mysle będę miał chwile czasu to pojejdze popytam gdzie pracują na jakich środkach i będę pytał wrazie czego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Która pasta do alu/metalu/chromu w połączeniu z wełną stalową najlepiej poradzi sobie z końcówkami wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Która pasta do alu/metalu/chromu w połączeniu z wełną stalową najlepiej poradzi sobie z końcówkami wydechu?


Uzyj Mothersa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, afroo. napisał:

:hi:

Która pasta do alu/metalu/chromu w połączeniu z wełną stalową najlepiej poradzi sobie z końcówkami wydechu?

Do rantów używałem Maguairsa i robił robotę, z mothersa też będziesz na pewno zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tutaj jacyś fani cabrio? Co do impregnacji dachu? Materiał oryginalny. Myślałem nad Gtechniq L1. Ktoś ma jakieś opinie? Czytałem że Sonax zbiera też niezłe opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bulczas napisał:

Są tutaj jacyś fani cabrio? Co do impregnacji dachu? Materiał oryginalny. Myślałem nad Gtechniq L1. Ktoś ma jakieś opinie? Czytałem że Sonax zbiera też niezłe opinie...

Chyba I1 i tak, jeden z najlepszych środków do materiałów, tylko najważniejsza jest sama aplikacja, aby była trwała, idealnie czysty i suchy dach ze 3 dni i po aplikacji kolejne 2-3 dni w suchym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna szybka piłka - jaki QD do odświeżania ceramiki na felgach z Carbon Collective?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, afroo. napisał:

Jeszcze jedna szybka piłka - jaki QD do odświeżania ceramiki na felgach z Carbon Collective?

Tańsza opcja Sonax BSD, droższa CarPro Reload , Cure od Gyeon troszkę krócej siedzi

 

W dniu 20.01.2018 o 12:26, Bulczas napisał:

Są tutaj jacyś fani cabrio? Co do impregnacji dachu? Materiał oryginalny. Myślałem nad Gtechniq L1. Ktoś ma jakieś opinie? Czytałem że Sonax zbiera też niezłe opinie...

Gyeon Farbic Coat tez robi robotę

 

W dniu 19.01.2018 o 11:33, afroo. napisał:

Dzięki chopy. :hi:

Auto Finesse Mercury Polish również bardzo fajna opcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem laikiem jezeli chodzi o detaling ale chcialbym na wiosne jakas kuracje odmladzajaca zrobic. Nie chce dwa dni meczyc sie z twardym woskiem dlatego stawiam na cos rozpylajacego.

Ktos polecil mi produkty abdl podobno sa dobre.

Chcialbym zrobic glinkowanie pozniej pojechac tym specyfikiem

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7139684004

No i wosk

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=7111132419

Bedzie ok czy cos zmienic ?

Jeszcze co do glinkisamego ... miekka, srednia, twarda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daglas napisał:

Panowie jestem laikiem jezeli chodzi o detaling ale chcialbym na wiosne jakas kuracje odmladzajaca zrobic.

Będziesz robić to ręcznie?  Woskowanie w porównaniu do polerki to sama przyjemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przem8 napisał:

Będziesz robić to ręcznie?  Woskowanie w porównaniu do polerki to sama przyjemność :P

Tak, bede woskowal recznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie AIO, jeśli nie masz sprzętu, chcesz robić to ręcznie, to po prostu porządnie zabezpiecz auto woskiem, dobrze je do tego przygotowując.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ręcznie to ewentualnie przed woskiem megsa UC i jechać ręcznym, twardym padem ale to męka na twardych lakierach audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...