Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktos jakis odpowiednik GYEON Q2M WetCoat? Czy nie ma na rynku nic podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, muunv napisał:

Poleci ktos jakis odpowiednik GYEON Q2M WetCoat? Czy nie ma na rynku nic podobnego?

CarPro HydrO2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o czyms tanszym... Bo cena tego z CarPro powala :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

Myslalem o czyms tanszym... Bo cena tego z CarPro powala :o

Auto Finesse Aqua Coat....tańsze to Shity Garage ma też takie coś Wet Protector sie zwie chyba że Koch Chemie Protector Wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muunv napisał:

Ktorych uzywales?

Nie powiem bo wyjde na burżuja:decayed: wez sobie kocha na próbe.....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz wiadomo co... :D Ja uzywalem Gyeon’a ale szukam tez z ciekawosci czegos podobnego. Dzieki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zakupić kilka produktów do mycia auta a wiec tak potrzeba mi :

- Aktywna Piana

- Glinka

- Preparat do Kokpitu

- Preparat do Felg po którym zejdzie cały brud oraz preparat do zabezpieczenia felg przed brudem oraz pyłem.

Ogolnie co do felg miałem kiedys preparat WHEEL DUST BLOCKER srodek bardzo dobry ale niestety starczal mi aby na 2 razy wiec oczekuje czegos tak dobrego i co posluzy wiecej.

Pozdrawiam

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mizur138 napisał:

Preparat do Felg po którym zejdzie cały brud

Zielona tuga, adbl vampire liquid. Adbl jest zdecydowanie mniej wydajny ale bardziej skuteczny w czyszczeniu od tugi, przynajmniej na moich białych felgach, a doczyścić je czasem to wyzwanie. Teraz będę testować produkt od ExceDe. Jest to koncentrat i ponoć mega skuteczny w rozcieńczeniu 1:5, tani i wydajny. Testowałem ostatnio od nich produkt do czyszczenia opon i jestem pod wrażeniem, też rozcieńczony 1:5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostanę gdzieś tako grzybek do axel marolex bo mój przy pompowaniu wyskakuje i nie da rady nabić pianownicy ręcznej lub może ktoś z was miał taki problem i wymieniał taki grzybek z góry dzięki 

20180815_190700.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są ale akurat do axel marolex 3000 nie znalazłem jest zestaw naprawczy do marolex i jest tako grzybek ale.nie wiem czy będzie pasował dlatego zapytałem tutaj czy może ktoś wymieniał no nic najwyżej kupie ten zestaw naprawczy i zobaczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciałem zamówić sobie kosmetyki ze strony bestseller'a  i widzę że obecnie nie mają na stanie Tenzi IPA alkohol izopropylowy. Jest coś innego również dobrego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo są lepsze i gorsze środki.  A nie miałem z tym styczności to wolę dopytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPA, DJ LP, DJ blue velvet - dobra kolejność użycia? Czy clenaer przed ipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 22:06, bjoern napisał:

IPA, DJ LP, DJ blue velvet - dobra kolejność użycia? Czy clenaer przed ipa?

Możesz nie uzywać Ipy, mycie,cleaner, wosk, woski natrulane bardzo fajnie wiażą sie z clenaerami, selanty lubia jałową ppowierzchnie, wiec wtedy warto po clenaerze odtłuścić całe auto i wtedy kłaść coś na niego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 15:47, Onyks napisał:

IPA to IPA, nie musi być z Tenzi.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos cos do plastikow wewnatrz auta (deska, boczki „skorzane”). Mialem adbl WOW, ale wow nie bylo. Poor Boys ale tez lipne wedlug mnie. Wszystko zostawia maziaje. Szukam czegos cos nie bedzie zostawiac dziwnych smug. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2018 o 12:31, muunv napisał:

Poleci ktos cos do plastikow wewnatrz auta (deska, boczki „skorzane”). Mialem adbl WOW, ale wow nie bylo. Poor Boys ale tez lipne wedlug mnie. Wszystko zostawia maziaje. Szukam czegos cos nie bedzie zostawiac dziwnych smug. 

Cofnij się stronę wstecz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...