Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, TOM3K napisał:


z Ciekawości zapytam co ma takiego w sobie ze jest typowo zimowy? Używałem go na lato i był ok...

Na temat woskow cleanerow i ginekolog było już tyle ze wystarczy troszkę własnej inicjatywy i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Syntetyczny, twardy wosk, który dobrze chroni przed zimą. Na lato lepiej położyć coś naturalnego z dużą zawartością carnauby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodo Juice, poorboya.... jest tego w brut zależy ile chcesz na to przeznaczyć $$$. Masz temat na forum z woskami letnimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejneken mozesz mi polecic jakis cleaner ktorego nie musze nakladac maszynowo tylko moglbym go recznie uzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość możesz ręcznym padem, bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grechut napisał:

Coś godnego do felg polecacie?

carbon-collective-platinum-wheels-748-p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrej piany aktywnej. Na co zwrócić uwagę? Która jest godna polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwagę na to by nie długo siedziała na aucie. Polecam Ci piany Autobrite, trochę droższe ale napewno się nie zawiedziesz

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, afroo. napisał:

carbon-collective-platinum-wheels-748-p.

Marcin coś więcej możesz powiedzieć o produkcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zemis napisał:

Panowie szukam dobrej piany aktywnej. Na co zwrócić uwagę? Która jest godna polecenia?

Jak dla mnie trzy tematy, ma długo siedziec na aucie a nie odrazu splywac, miec neutralen PH i dobrze domywać, od siebie moge polecic wczesniej juz wspomniana Autobrite i Auto Finesse, z tańszych Shiny Garage to kupa, ADBL Yeti tez szału nie robi :decayed: ale nie wiem jak nowa od Shiny bo podobno lepiej domywa, podbno bo sam nie testowałem ale z ceną 110zł za 5l dobija już do najelpszych wiec ja bym jie ryzykował, może Denis jeszcze cos poleci :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie to tylko Magifoam i Advance Neutral Snow Foam. Nie szukam innych bo nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Denis napisał:

Ode mnie to tylko Magifoam i Advance Neutral Snow Foam. Nie szukam innych bo nie ma sensu ;)

Tak myslałem;), Auto Finesse tez bardzo fajana piana ale w porównaniu do tych dwóch to trzeba by z 200ml jej wlac zeby osiagnac taki efekt,co czyni ja duzo mniej ekonmiczną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a po cleanerze dawać politure? Np. Poorboy’s World White Diamond Show Glaze 

Ma to jakiś sens? Czy sobie odpuścić i dać dwie warstwy wosku.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kris-krzysztof napisał:

MagiFoam to delikatna piana i bardzo kiepsko domywa. Piana ktora dobrze domywa nie będzie bezpieczna dla wosku.

Co masz na myśli mówiąc, że kiepsko domywa? Piana aktywna ma służyć do prewasha, wiadomo, że nigdy nie domyjesz auta używając tylko piany. Jaka piana jest wg Ciebie lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to ma byc pre wash a nie mycie auta, a neutralne PH dla kazdego fana detailingu jest jedna z kluczowych kwestii, bo nie o to chodzi aby przy każdym myciu schodziło wszystko co nałozymy na auto, ostatnio testowałem kilka pian z kolega min Shiny Grage, ADBL, Good Stuff, jak dla mnie Autobrite i Auto Finesse wygrywają, reszta daleko z tyłu, chyba że wrzucisz cos pokroju Tenzi wtedy umyje auto bez dotykania i przy okazji spłynie wszytsko co jest na lakierze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenzi też ma swoją neutral foam cena jakies 85 zł i jest porownywalna np do ShinyGarage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ale tak jak piszesz podobna do Shiny......nie testowałem tej najnowszej z Shiny Grage podobno lepiej domywa, podbno bo sam nie widziałem z tym że jest jedno ale.....cenowo dobija juz do najlepszych wiec......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...