Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

moje pytanko takie jak w temacie :) wg gościa od którego kupiłem to 15l w mieście :) zrobiłem teraz 260km po zakupie (twierdził że kasował licznik przy tankowaniu) i gaz się skończył ( do zbiornika wchodzi jakieś 45l) wg mnie to sporo za dużo pali :) pytam bo nie wiem czy szukać gdzieś nieszczelności czy faktycznie tyle gazu pali ( w mieście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz go przycisnac to tyle zlopie po miescie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz tez ustawienia i mapę gazu moze masz zabogato i go zalewa wowczas wychodzi 14-15 w miescie , ale jak dusisz z dołu to tez tak pali sprawdz na kanele 032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to duzo pali tak sie mnie wydaje ja musze dobrze w piz.e dawac zeby 14 wzia , srednio to 12-13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tyle, że bez Q wciągnie okło 12.5 lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali 12 litrów w mieście,jednak potrafi więcej ana trasie mniej. Ogólnie mogę powiedzieć że bez problemu mieści się w 12 lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój, min. 10,5 jazda emeryta, max. 14,5 autostrada 170-180 km/h, średnio 12,5 mieszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że będę musiał coś poszukać co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź błędy i zrób logi. Może coś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze instalacja LPG bogato ustawiona sprawdz na kanele 032 i zobacz mape gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pali tak 12 do 13 w mieście na pełnej butli 45l jade 380kilosów w trasie mieszanej miasto autostrada i na auto lece tak 150 ale na niemieckim gazie niby więcej kilometrów się robi ale czy to prawda to nie wiem ale ogólnie wydaje mi się że pali dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u magików od gazu i powiedzieli że z ustawieniami jest wszystko ok, delikatnie coś przestawił ale powiedział że to nie ma znaczenia wiec nie wziął ani złotówki :) zatankowałem do pełna i wyjeździłem do zera, wszystko w mieście, spalanie 13,2, myślę że pali jeszcze mniej bo jeszcze stało kiedyś u mechanika który grzał auto na postoju i szukał wycieków więc jestem zadowolony (poprzedni właściciel musiał mieć ciężką nogę albo nie umiał jeździć na 2jce po mieście - w trasie robił redukcję z 5tki do 3ki żeby wyprzedzać :shock3: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dawno gazowałem swój I powiem szczerze że tankuje do pełna wchodzi ok 42-44 litrów ale zawsze licznik km pokazuje 360km jazda mmieszana większość miasto i klima wiec chyba coś za dużo...:kwasny::kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę zamieszam w temacie spalania,mój AWT ma średnie spalanie 9,4l LPG,jeszcze nigdy nie przekroczyło 10l(oby tak zostało),np. ostatnio zrobiłem 530km,a przy tankowaniu weszło 47l,dojazd do pracy 50km z predkościami max 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3.0 w mieście 14-16 przy spokojnej jeździe, na trasie udało się zejść poniżej 10l :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne tankowanie i spalanie 13,1,

@strazak93 nic nie namieszałeś bo jeździsz typowe trasy :) ja mam krótkie podjazdy do pracy 6-7 km(w jedną stronę), 5 razy światła :) z prędkościami MAX 70 jak się uda :) nie miałem jeszcze okazji zaliczyć dłuższej trasy żeby wyjeździć do końca i policzyć ale jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem spalanie 9,4l w cyklu mieszanym,jak jezdziłem i po mieście(Kraków) i trasy,jak same trasy to spalanie spokojnie schodzi do 9l,a niekiedy i mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pomiar na gazie caly zbiornik wyszlo 13,5 l/100km nawet ok z tym 9 to nie wiem jak to robicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...