Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Dzik potrzebuję 5-litrowy Motul Specifik 505.01 do A4 AJM-a i filtr oleju, a jeśli masz w ofercie to również filtr powietrza i kabinowy. Podaj mi na PW ceny + koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kolego potrzebuję MOTUL serii 8100 spelniajacy norme 505.00 lub 506.00 5l. do mojego 2,5TDI AKE + i filtr oleju.

Jaki byłby u Ciebie koszt zakupu razem z wysyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja też potrzebuję Motul Specifik 505.01 do AJM-a oraz filtr oleju. Proszę o ceny + koszty wysyłki na PW. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po proszę o pomoc w doborze oleju. Czekam na info na PW. Będę wdzięczny. Proszę też o informacje o kosztach wraz z przesyłką. Pozdrawiam. :hi:

akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcin do tej pory smigalem na mobilu 0w40 bede zmienial filtr wiec pomyslalem ze moze czas zobaczyc jak bedzie zachowywac sie na innym oleju. :wink4: moze zaproponowal bys odpowiedni olejek do mojej niuni. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcin do tej pory smigalem na mobilu 0w40 bede zmienial filtr wiec pomyslalem ze moze czas zobaczyc jak bedzie zachowywac sie na innym oleju. :wink4: moze zaproponowal bys odpowiedni olejek do mojej niuni. pozdrawiam

witaj ,

motul 8100 x-cess 5W40 będzie cycek, profilaktycznie filterek MANNa- 39zł :good:

pozdrowionka.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin. Jestem na forum nowy gdyż zakupiłem swoja A4 parę dni temu. W związku z czym chcę wymienić olej, mój silnik to 1.9 TDI 130KM (AVF) (Audi A4 B6 2003r). Na liczniku jest 209 tys km. W związku z tym chcę u Ciebie kupic olej ale brać mam 100% syntetyk taki jak Motul Specific 505.01 5W40 czy inny? Daj mi znać to wtedy będę od razu taki u Ciebie brał.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin. Jestem na forum nowy gdyż zakupiłem swoja A4 parę dni temu. W związku z czym chcę wymienić olej, mój silnik to 1.9 TDI 130KM (AVF) (Audi A4 B6 2003r). Na liczniku jest 209 tys km. W związku z tym chcę u Ciebie kupic olej ale brać mam 100% syntetyk taki jak Motul Specific 505.01 5W40 czy inny? Daj mi znać to wtedy będę od razu taki u Ciebie brał.

Pozdrawiam.

505.01 5W40 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyszedł czas na zmianę oleju. Sporo osób dobrze wypowiada się na temat Motula więc może znajdę tu coś dla siebie?

Potrzebuję 6L jakiegoś dobrego syntetyka do diesla 2.5. Znajdę tu coś dobrego i w jakiej cenie (z przesyłką)?

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Grzegorz masz PW[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 17:22_________________________________________________Panowie z okazji nawiązania współpracy mojej firmy z dużą hurtownią motoryzacyjną mam dla Was pełną ofertę na części eksploatacyjne. W niedalekiej przyszłości także części blacharskie.

Zapraszam w szczególności po rozrządy GATES, SKF, tarcze i klocki hamulcowe ATE, Bosch elementy zawieszenia Lemforder, Febi,TRW, SWAG. Sprzęgła Sachs, Luk Aisin i praktycznie każda inna częśc eksploatacyjna w cenach nie do pobicia :)

Promocja na komplet wahaczy Lemforder. Pytac przez PW lub mail [email protected]

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...