Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.


dzik

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością możemy pochwalić się statusem autoryzowanego punktu sprzedaży środków smarnych Amsoil, Motul, Millers, Liqui Moly, Fuchs.


www.pro-choice.pl

 

image.png.609327346f278673e71f14fb415f65c1.png

Zapraszamy na nasz fanpage FB - będziesz na bieżąco z naszą działalnością - https://www.facebook.com/ProChoiceMoto

 

image.thumb.png.083d04d6dfc42d5c986b379bb91a9be7.png


Wszystkie części eksploatacyjne w maksymalnie korzystnych cenach. Porównaj i przekonaj się sam.
W ofercie produkty wszystkich renomowanych producentów takich jak:
LEMFORDER, KAYABA, SACHS, LUK, INA, SKF, ATE, BOSCH, GATES, CONTINENTAL, RUVILLE, ELRING, GOETZE, DAYCO, FEBI, KNECHT, MANN, NGK i mnóstwo innych.

Z racji zaopatrywania się u kluczowych polskich hurtowni motoryzacyjnych jest tego naprawdę dużo.

Nie jesteśmy firmą wirtualną, każdą z zamówionych części można obejrzeć, dotknąć i sprawdzić w naszym sklepie motoryzacyjnym w Szczecinie.
Mieścimy się na ul. Witkiewicza 49/U-11

WAŻNE !!!
Jeżeli znajdziesz gdzieś taką samą część w niższej niż u nas cenie, poinformuj nas o tym. Postaramy się przebić konkurencję naszą ofertą.

Dla stałych klientów dodatkowe korzyści:)

Promocja na komplet wahaczy Lemforder. Pytać przez PW lub mail [email protected]

Wystawiam faktury VAT

Zapraszam serdecznie. Z chęcią pomogę w doborze oleju. Jestem do Waszej dyspozycji pod PW i nr tel: 663 962 604
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin chciałbym kupić u Ciebie 5l MOTULA Specifik 505.01 ale przy okazji wysyłki chciałbym za jednym zamachem kupić jakiś olej z gamy Motula do Matiza. Problem w tym, że nie wiem co teraz zalać - dotychczas Matiz był zalewany tylko w serwisie Castrolem 0W30 . Przebieg Matiza 100 000km - silnik oczywiście benzyna nie bierze ani grama oleju. Może coś doradzisz, bo chyba siedzisz w temacie olejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin chciałbym kupić u Ciebie 5l MOTULA Specifik 505.01 ale przy okazji wysyłki chciałbym za jednym zamachem kupić jakiś olej z gamy Motula do Matiza. Problem w tym, że nie wiem co teraz zalać - dotychczas Matiz był zalewany tylko w serwisie Castrolem 0W30 . Przebieg Matiza 100 000km - silnik oczywiście benzyna nie bierze ani grama oleju. Może coś doradzisz, bo chyba siedzisz w temacie olejów.

Hej,

do Daewoo Matiza Motul zaleca Motul 8100 X-clean 5W40 . Mowa tutaj zarówno o Matizie 0.8 i 1.0. Wchodzi odpowiednio ok. 2,7 i 3,2 litra. Zapraszam serdecznie.

Dziękuję Panowie za zaufanie i miłe słowa. Pamiętajcie, jestem tu dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz tego Motula 8100 X-clean 5W40 w litrowych pojemnikach ???

Na chwilę obecną mam tylko w 5L. Jeśli będziesz chciał to spokojnie zamówię dla Ciebie kilka banieczek 1L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz to nie A4 i jednak będę potrzebował 3 litry jakiegoś półsyntetyka 10W40. Czy masz Motul 10W40 do benzyniaka w litrowych opakowaniach lub bańkę 4 litrową ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz to nie A4 i jednak będę potrzebował 3 litry jakiegoś półsyntetyka 10W40. Czy masz Motul 10W40 do benzyniaka w litrowych opakowaniach lub bańkę 4 litrową ???

3 Litry 6100 to koszt 90 zł a 5L to koszt 104 zł. Dlatego też posiadam raczej tylko 5L opakowania. Baniek 4L w życiu nie widziałem, w DE dostępne są tylko 1 i 5, póżniej 60 i 208 litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje olej półsyntetyk do mojego ADR-a 1,8 20V jaki polecisz i w jakiej cenie?? 5 litry

ps. wysyłasz za pobraniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje olej półsyntetyk do mojego ADR-a 1,8 20V jaki polecisz i w jakiej cenie?? 5 litry

ps. wysyłasz za pobraniem?

Wysyłam za pobraniem, na 99% będzie to 6100 Synergie 10W40. Więcej na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dołączam do grupy zadowolonych klijętów marcina gorąco polecam :good:

Kurde jest dostepny slownik a tu takie jaja :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam Wszystkich od Nowego Roku także po filtry, tarcze, klocki i wszystko co chcecie ze sklepu FOTA. Mam tam bardzo ciekawe rabaty którymi chciałbym się z Wami podzielić :)

Jeśli czegoś potrzeba - śmiało pytać.

Ceny Motula jak widzę jak zwykle u mnie najniższe - zapraszam więc serdecznie.

Filtry MANN także w super cenach.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...