Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik 19 rotor


Limak2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zamierzam kupić zamiennik felgi rotor 19 cz jeździ ktoś na podobnych jak to ma się z wykonaniem czy warto wogole kupować zamienniki???podsyłam fotki owych felg.Czekam na odp. gdzie były wykonane itp.

Felgi aluminiowe renomowanej marki RPQ model ROTOR S-LINE RP 29 wersja w kolorze polerowany antracyt model 2013

Wiec dostałem odp od sprzedajacego Felgi produkowane są w Tajlandii przez amerykańsko-tajlandzko-singapurski holding.Najwyższa światowa jakość.Fabryka produkuje felgi dla toyoty i GM na wyposażenie fabryczne.Komus coś to mówi?:)

Stamford Sport Wheels

013.jpg

014.jpg

015.jpg

018.jpg

---------- Post dopisany 05-07-2014 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 20:28 ----------

Nikt nie wypowie sie na ten temat?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem. Nie kupuj zamienników. To zawsze źle się kończy. Lepszy używany oryginał niż nowa plastelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Felgi produkowane są w Tajlandii przez amerykańsko-tajlandzko-singapurski holding.Najwyższa światowa jakość.

Taaa :grin: to się ubawiłem tą światową jakością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jeździłem na ori Audi jak i na replikach różnica jedyna to cenna, a jeśli ktoś zbiera wszystkie dziury w okolicy to nawet ori felga nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel maił zamienniki 18" i w przeciągu miesiąca felgi były 2 razy spawane bo pekły na środku.To wszystko zalezy jak się trafi są pewne firmy,które robią konkretne repliki/zamienniki ale one też odpowiednio kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie testowałem nigdy podróbek ale mam znajomego który prowadzi wulkanizacje. Prostuje tez felgi. Jak pojechałem do niego na zmianę opon od razu złapał za koło i patrzył czy to Ronale czy może jakieś włoskie/chińskie zamienniki. Ostrzegł przed podróbami bo niby tylko na nich zarabia jeśli chodzi o spawanie/prostowanie. Twierdził tez że bardzo często pękają przy prostowaniu a porządne koła nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie - zjeździłem dwa komplety chinoli i przy odsprzedaży były proste jak drut ;-)

Ale jeżeli się tłucze auto to i oryginalne , pancerne łopaty się załatwi.

Kolega dobrze prawi. Spytaj się na pw kolegi Mirona, zjeździł parę kompletów i ori i podróbek, nie pamiętam jakiej firmy brał te podróbki ale nic się z nimi nie działo. Oczywiście jak już wcześniej koledzy wspominali mając takie felgi trzeba uważać po czym się jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie czy ktoś z was jeżdził lub słyszał o felgach Rotor w rozmiarze od 17 do 19 cali ( niestety włoskie ) firmy GIASONE. Za nowe komplet w 17 chcą ok 1700 zł ? Co to jest warte? Zdaje sobie że ori to ori, ten model felgi występuje w 17 ori ale cena może zabić więc dlatego rozważam zamienniki. W poprzednim aucie jeżdziłem na zamiennikach i złego słowa niemogę powiedzieć ale i tak chciałbym poczytać opini o felgach firmy Giasone model Rotor 17 cali. Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze ori ROTORY wychodzily od 19 cali....czy to wogole prawda bo chcialbym zakupić 18 gdyz na ori zawieszeniu sline 19 bedzie za twardo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos może słyszeliście o pękających ORI rotorach 19, 20 cali znajomy mechanik mówił ze już dwa auta z pękniętymi felgami miał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2017 o 21:15, firefighter79 napisał:

Slyszalem ze ori ROTORY wychodzily od 19 cali....czy to wogole prawda bo chcialbym zakupić 18 gdyz na ori zawieszeniu sline 19 bedzie za twardo:D

Ja mam ori rotory w rozmiarze 18. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...