Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana przednich głośników 130mm poprzez panel na 165mm


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już ktoś to przerabiał?

Zamierzam w najbliższym czasię poddać takiej kuracji autko i zapodać mu seperowany zestaw 165mm na przodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do pytania, chcialbym wlozyc 16 lub 16,5 cm w przednie drzwi, czy potrzebuje tylko pierscieni, ewentualnie samych paneli? nie chcialbym, zeby glosniki za bardzo wystawaly z drzwi. jaki bedzie tego koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam panele na drzwiach i nie są takie złe, montaż zają mi ok 3 godz. troche trzeba wyciąć ale nie ma dużo roboty, ale z pierścieniami nie bawiłem się, ciekawe jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie długo będe montował standardowe panele phonocara. Takie:

Audi-A4-3_715.jpg

Zamierzam w to Infinity Kappa 65.7 CS (2 Ohm) wsadzić.

Fabryczne nie-bose w B5 jest tragiczne. Nie da sie tego słuchać :( .

Mam już troche gratów uzbierane. Jeszcze musze sie zdecydowac czy navigation plus z DVD/mp3, czy stare symphony II + phatnoise. Czekam na ciepły majowy dzień i montuje :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczne, ale jestem średnio zadowolony :wink:

Czemu ? Coś nie tak ?

Na pewno do drzwi nie będą idealnie przylegać i trzeba będzie uszczelnić masą bitumiczną aby porządnie grało. Po za tym wydają się OK. Ale na razie mam je zafoliowane jeszcze ;-) .

Piękne to one nie są - fakt. Ale mi to zwisa.. ma grać nie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne to one nie są - fakt. Ale mi to zwisa.. ma grać nie wyglądać.

pasują prawie idealnie, ale co do grania, jak zamontujesz to zobaczysz że głośniki są skierowane tak że cały dzwięk idze pod nogi, trzeba by było je troche reznąć , bo jest z czego , i głośniki skierowć w drugą strone, z resztą sam zobaczysz o co mi chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze marnie graja te oryginalne glosniki w dżwiach!

Gdzie moge dostać, kupić takią zabudowe ?

bo musze koniecznie zmienic na jakies szesnasteczki :mrgreen: a najlepiej dobry firmowy System :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przerabialiście temat. Panele phonocara znalazłem ale cena 370 zł troszeczkę odstrasza a że to wykonanie z ABS-u wiec pewnie potrzeba będize troszeczkę je "ulepszyć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat.. :razz: bo Leżą focale 130v2 i dls'y MS6 nie wiem, które pakowac czy 13 cm focala czy 16 dls'a ... Posłucham jak to bedzie współgrac z reszta zestawu i sie zdecyduje..

[ Dodano: 2006-05-04, 13:32 ]

A nie lepiej Ci dołozyc ta kase co masz na panele na lepsze głośniki ale 13 cm i wygłuszenie ?? Powiem Ci,ze róznica jest kolosalna miedzy "dobrymi" 16tkami a bardzo dobrymi 13!! oczywiście przewaga tych 2!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat.. :razz: bo Leżą focale 130v2 i dls'y MS6 nie wiem, które pakowac czy 13 cm focala czy 16 dls'a ... Posłucham jak to bedzie współgrac z reszta zestawu i sie zdecyduje..

[ Dodano: 2006-05-04, 13:32 ]

A nie lepiej Ci dołozyc ta kase co masz na panele na lepsze głośniki ale 13 cm i wygłuszenie ?? Powiem Ci,ze róznica jest kolosalna miedzy "dobrymi" 16tkami a bardzo dobrymi 13!! oczywiście przewaga tych 2!!

co masz na mysli mowiac o bardzo dobrych trzynastkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NP COŚ Z OFERT TAKICH FIRM : MOREL , FOCAL, DLS.... ZALEZY OD PREFERENCJI ORAZ ZASOBNOŚCI PORTFELA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przerabialiście temat. Panele phonocara znalazłem ale cena 370 zł troszeczkę odstrasza a że to wykonanie z ABS-u wiec pewnie potrzeba będize troszeczkę je "ulepszyć".

wierz mi że pasują idealnie :wink: bez przeróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to ciekawe co mowisz dzisiaj wlasnie wymienialem glosniki z przodu i okazalo sie ze sa tam 10 i ani sladu kiedykolwiek rozbierania drzwi,a wczoraj przeczytalem ze maja tam byc 13 tak jak mowisz i niepasuja :sad: weszly ale to nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to ciekawe co mowisz dzisiaj wlasnie wymienialem glosniki z przodu i okazalo sie ze sa tam 10 i ani sladu kiedykolwiek rozbierania drzwi,a wczoraj przeczytalem ze maja tam byc 13 tak jak mowisz i niepasuja :sad: weszly ale to nie to

Ja u siebie w B5 też miałem 13" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...