Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tapicerstwo


kozunia13

Rekomendowane odpowiedzi

Spory ten rabat :decayed:

:decayed:

Nitroo nie mogę Ci wiadomości wysłać, w ten wekend panna ma urodziny więc odpada a w niedziele chciałem wkońcu się wybrać do wrocka i was poznać, przyszły wekend jak najbardziej bo siedze na L4 do sierpnia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny weekend też mi bardziej pasuje. W takim razie zapraszamy na spota i się dokładnie ustawimy :wink: swoją drogą Kolega spawa też plastiki, jakby ktoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ,a dało by się przeprowadzić taką akcję żeby wpaść do Ciebie i dostać obszycie kiery 3 ramiennej 'od ręki' .możesz sobie to jakoś przygotować wcześniej żeby został tylko montaż,bo nie wiem jak to wygląda.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak, że dostaniesz moją kierownice a ja wezmę twoją obszyje Ci i sie wymienimy potem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu :D Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?

Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor?

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

derma,skaj-30zł, skóra 50.

a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra...

skaj mam, skóre mogę mieć

Skóra czarna, kiera 3 ramiona i wszystko inne w skórze. Alcantarą też obszywasz?

Tak alcantarą a raczej jej imitacją obszyje wszystko poza kierownicą, kiera 150,galka 40,mieszek50,reczny30,fotel skora 140z barwieniem. Razem 410 jak pisałem że dla swoich rabat to wychodzi 330 za cały pakiet;)

Miałem na myśli obszycie recarosa w alkantarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że cały fotel na nowo, czy tylko naprawa boczka?

---------- Post dopisany 09-07-2014 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 09:45 ----------

Dzisiejsze wypociny... :whistling:

słaba jakość bo rozjechałem smartfona autem i czekam na dotyk:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

2014_07_09_078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą do Ciebie pw? Wstaw swój numer może w tym wątku, bo chciałem się umówić na sobotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cieżko mi przerobić wszystkie zlecenia ponieważ pracuję tylko na nocki od miesiąca.
Na warsztacie Merc w107 i opel diplomat, do tego w uj pojedynczych robót. Od września już będzie luźniej bo kończę wypowiedzenie w pracy.

Kontakt do mnie to 669534396
Nitroo akurat robie mercedesa w niebieskiej skórce więc odkroiłem i schowałem kawałek dla Ciebie.
Piotrzaba, pisz pw możliwe że nie dostałem wiadomości bo nie mam nic od Ciebie w skrzynce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nitroo akurat robie mercedesa w niebieskiej skórce więc odkroiłem i schowałem kawałek dla Ciebie.

Ekstra :banan: dzięki za pamięć :hi: Czekam na Twoje luźniejsze terminy - daj znać i działamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile byś liczył za obszycie kierownicy 3-ramiennej skórą ??

Ile za obszycie "boczków" foteli w sensie srodek zostaje w materiale a boki pokryte skórą ?? Ile za materiał i obszycie razem ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam siemanko wszystkim.. Chodzi mi o cene z twoim materiałem, nićmi itd. (Audi a4 b5 sedan po lifcie) za obszycie skórą żółtą (kolor mogę podesłać) wszystkich 4 boczków na drzwiach, mieszka, podłokietniki oba tył i przód, oraz 4 zagłówki (najlepiej z logo audi) oraz wszystkich siedzeniń kolorem czarno-żółtym musowo z wychaftowaną dużą literką B (moją wybraną czciąnką) na przednich oparciach. Fotele przednie są podgrzewane. To tyle xD Czekam na odpowiedź. cenę chciałbym znać ze skórą i materiałem skóro podobnym. POZDRO WSZYSTKIE A4 z powiatu Trzebnickiego. Do zobaczenia na drodze nr 5 :D

Edytowane przez dawbom93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do niego. Ostatnio częściej szyje niż jest na forum [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty z pracy kolegi w moim wątku o aucie , sufit ogarnięty 1 klasa :kox::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

I ja przyłączę się do listy zainteresowanych Twoimi usługami. :)

Kupiłem a4 b6 w cabrio. Poprzedni właściciel obszył sobię górną deskę rozdzielczą skurą, ale niestety robił to jakiś partacz ponieważ skóra na desce zaczęła się odklejać, marszczyć i pękać. Niestety koszt wymiany deski jest poza moimi funduszami i szukam kogoś kto w dobrej cenie obszył by mi tą deskę na nowo w czarną skórę.

Powiedz mi ile byś chciał za taką robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cieżko mi przerobić wszystkie zlecenia ponieważ pracuję tylko na nocki od miesiąca.

Na warsztacie Merc w107 i opel diplomat, do tego w uj pojedynczych robót. Od września już będzie luźniej bo kończę wypowiedzenie w pracy.

Kontakt do mnie to 669534396

Nitroo akurat robie mercedesa w niebieskiej skórce więc odkroiłem i schowałem kawałek dla Ciebie.

Piotrzaba, pisz pw możliwe że nie dostałem wiadomości bo nie mam nic od Ciebie w skrzynce

Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem u Bartka i jest zawalony robotą. Zostawiłem mu parę rzeczy do roboty także do kolejki koledzy ;-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...