Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PRZEWORSKIE


Dibo

Rekomendowane odpowiedzi

Może odświeżymy temat i zrobimy wreszcie coś w Psku ? Już dawno nic się nie działo.

Witam, jestem nowy, ale chetnie bym zawitał na spociku ale dopiero jak moja a4 bedzie gotowa czyili tak za 2 tygodnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się który od Was był dziś na zakupach w auchanie? Czarny/granatowy sedan przed lift, z przodu zderzak wzór rs4 z tylu ramki klubowe, lusterka chrom:)

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ramki klubowe, z tylu lampy diodowe** miało być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pompiarza w okolicach Lubaczowa-Jarosławia-Przeworska-Rzeszowa.

Jak ktoś zna jakiś sprawdzony warsztat to proszę o namiary :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Panowie jakby ktoś chciał, to będę miał trochę gratów po przekładce na quattro.Może ktoś z miejscowych chłopaków będzie coś potrzebował, bo jak porobię zdjęcia to części polecą do działu ogłoszeń. Gracisze z audi a4 b6 1.8T sedan  z 2004 r.

1. Kompletna pompa paliwa vdo 8E0 919 051 z prawie nowym filtrem paliwa Man WK 720/6, który był założony pod koniec marca 2017 r. Przy odbiorze osobistym w gratisie cały bak z wszystkimi wężykami.

2. Układ wydechowy na dwa wydechy końcowe z osłonami termicznymi.

3. Tylne kompletne zawieszenie z ośki, które zostało wymontowane z mojego samochodu przy przekładce.  Zawiecha 1BV.

4.Drugie zawieszenie tylne, które zostało wypiaskowane i pomalowane proszkowo na czarny kolor.Miało iść do mnie, ale  zdecydowałem się na quattro.Zawiecha 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...