Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki wzmak + sub ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że w kwestii CA jestem zielony potrzebuje porady dotyczącej jaki wzmacniacz + subwoofer wybrać do swojego Audi A4. Na te chwile radio jakie posiadam to pioneer mvh-1400UB 4x50W z przodu głośniki trój drożne 240 W pioneer. Chciał bym zakupić wzmacniacz + sub do kwoty 400zł ? Nie oczekuje cudów po takim sprzęcie jednak interesowały by mnie nieco lepsza jakoś muzyki, i wiecej głośności niż tyle co mam w tej chwili. Do tego chciał bym wrzucić jakieś dwa dodatkowe głośniki z tyłu ale to już na pewno nie z tych pieniędzy bo wiem że takich cudów nie ma. Liczę na porady. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam ci cały komlet wmacniacz , suba jbl 1000w i radio alpine cyfrowe ida x300 za 1000pln plus kondensator i dozucam jeszcze bezpiecznik i jakies kawałki przewodów do podłączenia
miałem to w b5 zap**rdala niesamowicie
za 400 to chyba sama tuba
wzmak 200 na bide
ja chce za radio 350

TUBA 400

200 wzmacniacz (niedawno kupiony na aledrogo)blaupunkt GTA270 SF
i kondensator Mars 1 farad- 100pln
moge ci foty podesłac na @
sama tuba +wzmacniacz 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Chciałem kupić jakiś wzmacniacz 4-kanałowy żeby podłączyć teraz tylną półkę, ewentualnie przód też, a później dołożyć suba.

Znalazłem takie:

http://allegro.pl/wzmacniacz-jbl-cs50-4-lombard-krakow-i4467265108.html

http://allegro.pl/wzmacniacz-alpine-v12-mrv-f400-i4485685969.html ten się wprawdzie sprzedał ale dobrze bym zrobił kupując go?

Wymagań wielkich nie mam. Chciałbym tylko trochę poprawić audio niskim kosztem, gdybym później chciał wsadzić coś lepszego będę miał przynajmniej jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...