Skocz do zawartości
IGNOROWANY

U kogo dobry chiptuning w szczecinie?


windu83

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoniłem pod numer na stronie, powiedziałem co za silnik to powiedzieli, że mi tego nie zrobią....

Widocznie się nie bawią w takie silniki.

Z Pb nie ma zartow cos spierdzielisz i silnik mowi papa.

Dobrze ze Jacek tak podchodzi a nie lapie klienta i potem sie martwi.

Mogles zapytac go do kogo by radzil jechac ale zapewne poradzi tego samego gostka co Grzes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest vtronic ale nie wiem cźy już dorośli i jakiś chyba michał na zdrojach czy podjuchach i też jest jakiś typ w st.szczecińskim... Osobiście wybrałbym sie do MrMotors do stolicy tam jeźdzą ludzie z 2,7biT wejedź na 4rum audi Rs4 i tam poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem pod numer na stronie, powiedziałem co za silnik to powiedzieli, że mi tego nie zrobią....

Widocznie się nie bawią w takie silniki.

Z Pb nie ma zartow cos spierdzielisz i silnik mowi papa.

Dobrze ze Jacek tak podchodzi a nie lapie klienta i potem sie martwi.

Mogles zapytac go do kogo by radzil jechac ale zapewne poradzi tego samego gostka co Grzes.

Dlatego nie pytałem :)

Jeszcze jest vtronic ale nie wiem cźy już dorośli i jakiś chyba michał na zdrojach czy podjuchach i też jest jakiś typ w st.szczecińskim... Osobiście wybrałbym sie do MrMotors do stolicy tam jeźdzą ludzie z 2,7biT wejedź na 4rum audi Rs4 i tam poczytaj.

Do stolicy to opłaca się jechać jak będzię rezanie pod 400km+

Ja chcę zmienić program na 300 i póki co starczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym jechal do arka do vtechu

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walas tuning z Kamienia współpracują z Mr Motors o ile się nie myle, mają porządną hamownie i z benzynami sobie pięknie radzą. Uderz kolego tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walas'y nie mają hamowni ... przyjezdzaja do mnie - jesli chodzi o chiptuning PB - radza sobie z wiekszoscia aut z tym ze oni opieraja sie o ECUmaster'a - to nie jest chiptuning pieciominutowy jak w v-techu czy v-tronicu

BTW - jesli mial bym polecic kogos z wawy - to masterstuning - u Marka najwyzsze ceny i usluga na najwyzszym poziomie

co do hamowni - aniol pod koniec pazdziernika bedzie juz mial inercje 4x4 - buda juz chyba wyremontowana - teraz czekamy na Arka rolki - pierwsze 4x4 w miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walasy już dyno z tego co wiem mają lub są na etapie montażu jej u siebie.

Pozdrówki

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do programu. Dużo osób poleca Leo. Mi to pasuje bo w Szczecinie jest. Ktoś już robił program u kolegi? Może się pochwalić? Słyszałem, że fachura . Silnik 1.9Brb 115km bez filtra, bezpieczne zwiększenie mocy i momentu głównie do szybszego wyprzedzania w trasie. Jeżdżę normalnie, wymiany filtrów i oleju co rok powinno wystarczyć żeby nie zjechać silnika .

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie pytasz o Leo nie znając go to powiem tak- Możesz się czuć jakbyś jechał do Mastersa. Pełna perfekcja... Osobiście mi 3 auta pochipował-obecną BaRDache dopiero będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odżałowałem (kasy) i pojechałem do Żukczyna (CompSport). Ale nie żałuję, bo auto dostało drugie życie :D

Stage1%2520%252B%2520Seria.jpg

Edytowane przez premiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem - BaRDacha została pokręcona przez Leo'sia... 192KM / 405Nm. Całkiem inna jazda... polecam i zapraszam.

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej wystroic 1,8t i wyspawac fmic , szczecin i okolice? Walasy?

Z tego co rozmawiałem z LEO to on nie robi PB ale zapytaj go dobrze możliwe ze już działa w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...