Skocz do zawartości
IGNOROWANY

U kogo dobry chiptuning w szczecinie?


windu83

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez sie skladam, zeby dostroic swoje BFB, czy ktos mial do czynienia z kolegami z Dabia, slyszalem b. pozytywne opinie....

https://www.facebook.com/eurotronicacs

???

w innym razie bede wdzieczny za hinta od posiadaczy zawirusowanych PB, do kogo jeszcze ew. moge sie zglosic z 1.8T oska w okolicach Szczecina.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o okolice szczecina to chyba najlepiej bedzie udac sie do Walas tuning. Ja osobiscie wybralem Tune-up w gdansku ale tam masz juz kawalek drogi. Seryjny motor czy cos masz w nim nagrzebane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo- tylko PB, bez gazu, silnik seria bez zadnych przerobek, downpipow, czy fmicow (poki co;)

@krzys- dzieki, bywam regularnie w Gdyni, wiec teoretycznie Gdansk ok, ale nie mam pewnosci ze skonczy sie na 1 wizycie, wiec tu raczej moze byc 'nie po drodze'. Jak bylo u Ciebie? i czy sam ecu czy mechaniczie tez cos grzebane bylo? a Walas to chyba gdzies nad morzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jezeli bywasz regularnie w gdyni to uderzaj do tune up w gdansku i Robert zrobi Ci profi program. Zrob sobie przed strojeniem logi i wrzuc na forum , jezeli wszystko bedzie oki to wszystko powinno wyjsc elegancko. Wrzuc sobie downpipe i wtryski z BEXa i wyjdzie Ci fajny wykres:) Ja mialem rowniez grzebane mechanicznie.

Walas tuning sa z kamienia pomorskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo jeszcze ew. moge sie zglosic z 1.8T

zagazowane czy tylko PB ??

Leo a Wy robicie tez PB? czy tylko dizle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o 1.8T - jestem w stanie zrobic ... aczkolwiek trudno jest znalezc seryjne 1.8T bez dolegliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W godzine mozna ogarnac 1.8t w materii niesprawności, no chyba ze silnik zajezdzony jak pięty Jezusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja swoją Audi robiłem w V-Max jedyny minus to brak chamowni do quatrro tanio szybko i efektywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez hamowni bez sensu

Dlaczego tak uważasz???

Można inaczej obliczyć moc,szczerze dla mnie hamownia to przedłużenie wiadomo czego...

Liczy sie to co jest na ulicy,dostrojenie pod klienta bo każdy chce czego innego,a nie wynik na hamowni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie masz p[ewności ile doszło czy wogóle doszło. To takie coś bez sensu na czujaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś dochodzi to czuć jak cholera pod d*pą... tak jak większość ludzi czuje przyrost energii po wyrzucenia katalizatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie masz p[ewności ile doszło czy wogóle doszło. To takie coś bez sensu na czujaa.

Hamownia nie jest tak ważna jak sam program...

Oj czujesz i to bardzo dobrze sie czuje,sam program na serii daje dobry przyrost.

Rob jak uważasz wiem też ze jest potrzeba sprawdzenia ile wyszło,sam tak miałem ale mineło mi bo na ulicy ten wynik jest nie ważny jak inne parametry...

Prosty przykład:hamujesz zimą a w lecie w upały Twój wynik leci na łeb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby nasz kolega leo wypowiedział się w temacie przełączania map na bierząco w naszych diselkach, mnie to ostatnio zainteresowało, chciałbym mieć szczerze takie coś u siebie, zamiast permanentnego chipa. Jak dla mnie super możliwość przełączenia się w każdej chwili powiedzmy w tryb "sport". Jakie są możliwości u nas, czy są możliwości takie coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym aby nasz kolega leo wypowiedział się w temacie przełączania map na bierząco

robilem tego typu modyfikacje w starych 8bitowych TDI opartych o uklady eeprom DIL - obecnie jest to bardzo trudne do zrealizowania ze wzgledu na postep technologiczny i innego typu uklady scalone lub w nowszych autach procesory (w ktorych jest zawarty soft sterownika)

jedyne racjonalne wyjscie z sytuacji to operacje na kodowaniu sterownika - jesli chodzi o auta do ~ 2008roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne racjonalne wyjscie z sytuacji to operacje na kodowaniu sterownika - jesli chodzi o auta do ~ 2008roku

No właśnie Panie Jacku, czyli w samochodzie potrzebny by był komputer który komunikował by się ze sterownikiem, a w nim kawałek aplikacji która by to kodowanie obsługiwała na bieżąco. Przymierzaliście się kiedyś do czegoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...