Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak śledzę wasze wypowiedzi i jestem ciekawy ile wytrzymają amortyzatory 1BA przy takim połączeniu... niektórzy piszą, że mają taki zestaw i jest ok ale czy będzie ok po 15 czy 30 tyś.km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-35 to nie jest dużo, u mnie przelatało około 20tys bez problemów, jeździło by dalej ale wsadziłem gwint :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 tyś czy u mnie było by to jakieś dwa lata.. Z tego co widzę na stronie producenta to obniżenie jest o -30mm >>Eibach -<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytam o amory bo u mnie seria już zdechł a bilstein jest troche drogawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwazam aktualnie zmiane 1be+h&r -35mm (wczesniej mialem 1ba) na bilstein b4+pro kit.

Wszystko zalezy czego oczekujesz. Nie wiem czy b6=1be, jezeli jednak tak to mozesz sie spodziewac sporej utraty komfortu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej konfiguracji zawiecha 1ba + prokit -30 z amorami bilstein b4 (założone przez poprzedniego właściciela) mam najechane coś koło 80tys. Bardzo sobie cenię, amorki mają koło 53% więc przy takim dystansie straciły od nowości jakieś 25%. W porównaniu do seryjnego 1ba to bajka w prowadzeniu i niewiele mniejsze tłumienie, chociaż sporo miejsc do parkowania odpada i zimą rozbijam muldy na drodze. Teraz powoli się przymierzam do nowych amorków bo jeden na tyle się kończy bardziej niż pozostałe. Może uzbieram na bilstein b6, będzie twardziej ale nie powinno być tragicznie. Gorzej jakby jeszcze siadło bo wtedy na polskie drogi przy codziennej jeździe było by do bani.

pozdr

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

No chyba ze amorki sachs'a wsadzę od TOM77, są jakieś w ori rozmiarach ale niby do sportowego zawieszenia z opisu producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos moze zestaw sprezyny 1be avant Quattro+ amorki bil b4 "(sport)"? i moze podac numery tych amorkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad takim właśnie setapem 1be+ eibach pro kit -30. Moje pytanie czy takie sprężyny nie skrócą żywotności amortyzatorów drastycznie. Wiadomo że kiedyś padną ale nie chcę wymieniać ich po paru miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 1BE normalnie siedzi w sprężynie -20mm więc te 10mm nie zrobi na nim specjalnego wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone sprężyny w b5 eibach pro kit i jest malina ładnie siedzi komfort jest i jest dużo lepsze prowadzenie niż na seri:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone sprężyny w b5 eibach pro kit i jest malina ładnie siedzi komfort jest i jest dużo lepsze prowadzenie niż na seri:)

masz 1ba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić pro kit do B6?

Najtaniej na stronie producenta:) na allegro widziałem chore ceny jak szukałem swoich, nie wiem skąd oni je wzięli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić pro kit do B6?

Najtaniej na stronie producenta:) na allegro widziałem chore ceny jak szukałem swoich, nie wiem skąd oni je wzięli:)

Muszą na czymś zarabiać :wink: Z ciekawości ile zapłaciłeś?

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Gdzie najtaniej kupić pro kit do B6?

Jak do auta z opisu to z tego co widzę, najtaniej będzie na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić pro kit do B6?

Najtaniej na stronie producenta:) na allegro widziałem chore ceny jak szukałem swoich, nie wiem skąd oni je wzięli:)

Muszą na czymś zarabiać :wink: Z ciekawości ile zapłaciłeś?

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Gdzie najtaniej kupić pro kit do B6?

Jak do auta z opisu to z tego co widzę, najtaniej będzie na allegro

593zł bodajże i dzięki Twojej opinii na ich temat mam je u siebie na aucie. Jestem mega zadowolony. Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę, że Ty również jesteś zadowolony z tego zestawu. Ja płaciłem 486zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

486zł to super cena. Ja żałuje że nie kupiłem jakieś 4 miesiące temu Vogtlandów bo była promocja za 400zł...

A może by zorganizować zakup grupowy na Eibach Pro-Kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko panowie bo szukam już dłuższy czas i nie mogę znaleźć (być może z niewiedzy mam okrojony zasięg tego szukania :decayed: ) chciałbym zestawik 30/20 oczywiście 30 przód 20 tył bo obecnie przód siedzi wyżej niż tył więc wnioskuję, że jak obniżę o tyle samo to będzie mniejsza dziura w nadkolu ale nadal przód będzie siedział wyżej niż tył? Są jakieś sensowne zestawy w takiej konfiguracji czy zostaje mi 30/30 z Eibacha/MTS Technik ??

A może by zorganizować zakup grupowy na Eibach Pro-Kit?

jak nie znajdę 30/20 to się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...