Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne się do tematu :)

Jakiś szwajcar miał poczucie humoru:
Sprężyn nie moge rozszyfrować co to, opisane tylko: 29 369-1 VA z tyłu HA. Nie widze kolorowych oznaczeń.
Amortyzatory z przodu ori 1BE z tyłu bilstein BNE-B180

Może i auto się dobrze wiezie po drodze ale prześwit do nadkola tył 65cm a przód.... 62cm co niestety nie pozwala normalnie jeździć, zahaczam nawet na progach zwalniających. Zacząłem węszyć i powiedzcie mi, czy to normalne że w sprężynie przód 3 zwoje od góry leżą już jedna na drugiej? Diagnosta mi nie zgłaszał że amortyzatory do wymiany, chciałbym to zrobić małym nakładem finansowym. Ma ktoś propozycje? Kupiłbym używki na przód i założył komplet amor+ sprężyna ale boje się że wtedy przód wyjdzie wyżej niż tył. Założenie normalnej sprężyny do tych amortyzatorów jest możliwe i ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam dystanse eibacha 11mm na stronę ale przy ET felgi 43 lepiej wygląda dystans 15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy et35 co proponujesz? Dodam, że opona 215/45/17 troszkę dałem ciała z nimi no ale cóż :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy et 43 tyl 20mm przod 15mm dystans

przy ET 43 i 8 calach 20mm za dużo będzie ocierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ma 8 cali i się zastanawiam nad 12 mm albo 15mm, co myślicie? Tak, żeby nie tarło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmniejsze dystanse z rantem centrujacym to 12mm ponizej jest to nie wykonane bo podobno zwyczajnie pekaja te kola centrujace, aczkolwiek widzialem dystanse h&r 10mm z kolem centrujacym tylko ze bedzie kosztowal duzo wiecej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam dystanse z rantem eibacha 11mm na stronę i w cale dużo nie kosztowały .


tylko 6mm hmm nie będzie znowu za mało?

Nie znajdziesz takiego dystansu z rantem centrujacym , kiepskie felgi kupiłeś chodzi mi o ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa geometri przy wymianie sprezyn na Eibacha -30.. mam ori zawias 1BA w Quattro. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa geometri przy wymianie sprezyn na Eibacha -30.. mam ori zawias 1BA w Quattro. Pozdrawiam

Moim zdaniem to konieczność ale zrobisz jak uważasz. Po wymianie sprężyn co wiąże się z rozbieraniem wielu elementów zawieszenia po złożeniu wszystkiego z powrotem do kupy masz wszystko rozregulowane. To niestety wielowahacz, dość skomplikowane zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada sprawa geometri przy wymianie sprezyn na Eibacha -30.. mam ori zawias 1BA w Quattro. Pozdrawiam

Na pewno do skontrolowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję Quattro więc dla mojego i autka spokoju zrobie korektę geometrii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam zawieszenie 1 ba o oznaczeniach OJH 8 i OYK 10 chce je obniżyć sprężynami Eibach Pro Kit -30mm i teraz nie wiem jaka klasa wagowa będzie odpowiednia do mojego samochodu?? bo z tego co widzę są 2 rodzaje? mógłby ktoś mi doradzić które Eibachy będą odpowiednie . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam zawieszenie 1 ba o oznaczeniach OJH 8 i OYK 10 chce je obniżyć sprężynami Eibach Pro Kit -30mm i teraz nie wiem jaka klasa wagowa będzie odpowiednia do mojego samochodu?? bo z tego co widzę są 2 rodzaje? mógłby ktoś mi doradzić które Eibachy będą odpowiednie . pozdrawiam

http://eibach.suspensiondirect.co.uk/Audi.jsp

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...