Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś zdjęcia auta na jakimś sportowym Kicie typu Vogtland -40 czy AP?

Chciałbym uzyskać obniżenie na wysokość ok 63-64 cm. Niżej nie mogę bo nie wjadę do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odległość nadkola od ziemi zależy też od kół jakie macie na swoich autach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że zależy, ale przyjmujmemy standardowy dla B6 rozmiar koła np. 225/45 R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nikt nie odpisał ponowię pytanie:

Jak się obniża auto to trzeba krótsze odboje do amortyzatorów o krótszym skoku. A osłony amortyzatorów też są inne czy z zawieszenia 1BA mogą zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odboje krótsze , a osłony mogą być od 1BA

a jak to sie ma przy 1be/1bv??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, moje Audi jest na zawieszeniu 1BE i chciałbym posadzić ja jeszcze niżej na sprężynach eibach pro-kit, jak dobrać idealnie sprężyny, tabliczke znamionowa pod maska ma coś takiego: 1 - 1065kg, 2 - 1075 kg. Patrzyłem na allegro i znalazłem spręzyny mnie interesujące ale tam jest znowu tak 1165 / 1135 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, moje Audi jest na zawieszeniu 1BE i chciałbym posadzić ja jeszcze niżej na sprężynach eibach pro-kit, jak dobrać idealnie sprężyny, tabliczke znamionowa pod maska ma coś takiego: 1 - 1065kg, 2 - 1075 kg. Patrzyłem na allegro i znalazłem spręzyny mnie interesujące ale tam jest znowu tak 1165 / 1135 kg

Kolego jeżeli szukasz do auta takiego jak masz w swoim opisie czyli A4 B6 avant 1.9 tdi to poniżej masz link do strony producenta eibach i dokładnie takie sprężyny jak potrzebujesz do twojego auta

http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8e5,-b6)-e10-15-003-08-22-pi-2527.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc, a powiedz mi co lepiej założyć pro-kit czy sportline? Bo z tego co wyczytałem to pod te moje amortyzatory można założyć te albo te, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam musisz zdecydować jak nisko chcesz posadzić auto . Ja mam eibach -30 i jestem zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportline będzie twardszy.
Ja mam Pro kit i dla mnie jest optyma;nie, trochę bardziej komfortowo niż u brata na zawieszeniu Sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to interesuje mnie posadzenie samego przodu, bo jest wyżej niż tył, przód ma 65,5 a tył 63,5 i mnie to bardzo bardzo bardzo denerwuje ;D myślicie, ze po założeniu pro-kita wyrówna się przód z tyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wyrównało a też się bałem ze jak założę prokit -30 to tył będzie niżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, co będzie to będzie, zakładam prokit. Powiedzcie mi jeszcze oprócz sprężyn to kupić coś jeszcze?? Jakieś gumy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie musisz zmieniać, jak są w dobrym stanie możesz zostawić, najlepiej i tak będziesz widział jak rozbierzesz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam fabryczne zawieszenie 1BE to też musz?

Nie musisz dobrze to będzie współgrało , nawet odboji nie musisz zmieniać

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł to bym Wam flaszkę za pomoc postawił :D wielkie dzieki za pomoc, zostaje mi tylko zamówić prokita i lekkki dystans na dupe ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje amortyzatory do zawieszenie sline.. Jaki polecacie, bo moje orginalne zakonczyly zywot.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...