Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm


RicS3

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym już kupił tylko żeby jakieś fajne amortyzatory do tego .... cały czasu szukam dobrej ceny na bilsteina.

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Zestaw zamówiony jutro odbiór. Całość 2150 około w ic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw zamówiony jutro odbiór. Całość 2150 około w ic

B6 kupiles?

Btw nie chce zakladac nowego tematu, a mam pytanie.

1. Znalazlem amorki b4 sport oraz odbije i i osolon do nich(dokladnie na tylna os). Czy te odboje sa takie same na przod jak i na tyl? Czy musze sobie szukac czegos na wlasna reke na przod?

19-109510 - przod bilstein b4 sport

19-111803 - tyl bilstein b4 sport

odboje i oslony na tylna os - 11-149835

2. W uwagach do sprezyn E10-15-003-02-22, na stronie Eibach jest napisane takie cos: 18 - Bez systemu samopoziomowania (nivo), 20 - Poza modelami z napędem 4x4 (4WD).

Samopoziom ma jakis wplyw na te sprezyny :decayed:?

Adres stronki Eibach -

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6. Z tymi oslonami to nie wiem jak jest do wymiany mam jeszcze trochę czasu i na razie szukam informacji o tym

Wysyłane z Tt2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena podskoczyla o 30zl/szt na tylnich amorkach przez 2tyg :wink:

Btw mi chodzilo o odboje do nich. Wszedzie wystepuje tylko wersja na tyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pytałem o odboje w intercars i są zarówno na tył jak i na przód razem jakieś 160 zł.

Mi się udało kupić b6 po 360 zł za szt były w ic ostatnie szt na wyprzedaży springi trochę drożej niż.gdzie indziej bo po 695 ale trudno wziąłem kpl

Wysłane z mojego IdeaTab A3000-H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesle ktos numery amorkow bil b4 na przod i na tył do b6 avant 1.8tq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jak mam 1BA i przód trochę wyżej niż tył, to Eibachy -30 sprawią, że auto siądzie wiadomo niżej i RÓWNO? skrzynia 5biegowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic prokit nie da, zawsze mozesz wrzucic podkladki, aby tyl troche podniesc :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez przód jest wyżej i się zastanawiam czy od razu podkładek nie kupic

Wysłane z mojego IdeaTab A3000-H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic prokit nie da, zawsze mozesz wrzucic podkladki, aby tyl troche podniesc :wink:.

Też tak właśnie myślałem ale chciałem opinii jeszcze jakiejś posłuchać, dzięki wielkie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musisz się na stacje wybrać zeby wszystko srpawdzic. Jak poszły nowe sprężyny to moze amory już nie trzymały albo po poskręcaniu wszystkiego do kupy już któryś wachacz popuscił.

A tak w ogóle to jest temat o pro-kit do b6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wymienione. Przy okazji poszły gumy pod i nad sprężyny, łączniki i przednie dolne wahacze. Auto prowadzi się jak po sznurku. Warto było.

Wysłane z mojego IdeaTab A3000-H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś zdjęcie/opinie pro kit w b6 z 1be? Nie wiem czy jest sens obniżania o te 10 mm.. w tej chwili seryjne 1be + 225/45/18 prowadzi się bardzo dobrze w zakrętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem te podkładki do siebie na tył (ASO 8E0 512 145), bo tez miałem lekko ponad cm niżej. Zawias 1BA, sprężyny Eibacha -30mm, amory Bilstein B6. Efekt za***isty, siedzi rowno po 65 cm na każdym kole. Najlepsza, najtańsza i najszybsza opcja na podniesienie d*py.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już było późno więc nie mierzyłem ale na oko jest równo. Nie zakładałem podkładek ale za to wymieniane były z tyłu wszystkie gumy pod i nad sprężynami. a stare były dosyć wygniecione.

Wg mnie nie siedzi to wcale nisko ale prowadzenie i wybieranie kolein i dziur jest rewelacyjne.

Porównując do 1BE jest tak samo twardo a ciut niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na eibachu od zimy w połączeniu z b4 sport i to jest to :whistling: komfort jest sztywność również :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ans jakie odboje masz u siebie zalozone. Te od 1ba czy 1be? Czy moze jakies specjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie założyłem odboje kayaba ale musieli je dociac. Z przodu poszly te co były w 1ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak ja wsadzalem do siebie 1be+h&r to tez na przodzie zostawilem odboje od 1ba. Po 3-4miesiacach zawiecha poszla w dol o dodatkowy cm. No ale coz jeszcze miesiac i wymymiana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...