Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o AFR


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie na jakie afr na wot stroić 1.8t Aeb??????. Na benzynie jest trochę biednie a na lpg celowałem w około 11,5 mam logi z logworks3 innovate dla chętnych pomocy.

Dodam że teraz jest na seryjnym programie, doładowanie 0,5 bara ale prawie do końca więc wychodzi około 170 km

I na jakie afr stroić jak będzie program na około 190 ??km bo taki był w aucie, wrzuciłem serię by ogarnąć auto. Ciut bardziej go podlać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LPG wystrojone na 10,68 AFR i 200km,ale 11,5 do 12 było by idealne dla Turbo beznyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:wink: kurde u nas w kraju czegoś się dowiedzieć w temacie tuningu, bądź nawet samego afr dla lpg..... masakra, pasuje znów uderzać w zagraniczne fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tabelki to już dawno widziałem:wink: Chodzi o praktykę, o te silniki konkretnie... Ale już się dowiedziałem od tunera pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:wink: kurde u nas w kraju czegoś się dowiedzieć w temacie tuningu, bądź nawet samego afr dla lpg..... masakra, pasuje znów uderzać w zagraniczne fora
Takie tabelki to już dawno widziałem:wink: Chodzi o praktykę, o te silniki konkretnie... Ale już się dowiedziałem od tunera pewnego

No to się podziel informacją bo ktoś za jakiś czas napisze tak samo jak Ty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFR na 12 na lpg i pb, przy większym doładowaniu koło 1 bara 11.8 11.9 Ja mam teraz około 11,5 ale nie jest to liniowa wartość i dlatego tak ustawiłem. Więcej nie ma potrzeby podlewać

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 17:41 ----------

Dziś robiłem strojenie na innych wtryskiwaczach i powiem szczerzę że nie mam egt ale afr dla lpg to na 11,5 w tym piekrniku, zacznijmy od tego że na lpg rzadko kiedy będzie mieli zawsze ten sam skład mieszanki, wynika to ze stabilności reduktora i trochę od tego gazu jaki zatankujemy więc lepiej się trochę zabezpieczać podlewając go. Finalnie Ja celowałem w okolice 11,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam program standard 150km i wrzuciłem K03S i jestem umówionyna strojenie AFR bo mapy się już wcześniej rozjechały to na ile ułatwić AFR i czy moge cos zyskać przy tym strojeniu ze mam wieksze turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...