Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw naprawczy włącznika świateł


michalm320

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie, a teraz pytanie bo stoje przed kupnem włącznika z AUTO - kupić cały zamiennik, czy zrytą używkę i zestaw naprawczy ? Doradźcie po własnych doświadczeniach :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, a teraz pytanie bo stoje przed kupnem włącznika z AUTO - kupić cały zamiennik, czy zrytą używkę i zestaw naprawczy ? Doradźcie po własnych doświadczeniach :wink::hi:

Ja bym brałbym używkę + zestaw naprawczy. Przynajmniej wiesz że bebechy będą Ok...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymieniłem wreszcie pokrętło. Stare naciąg em po bokach aby było dojście do podrażnia zatrzasków. Nowe miało luz o którym pisali koledzy. Przed założeniem pokrętła do środka trzpień i wcisnąłem koszulkę termokurczliwą tak aby wystawały 2 mm ponad trzpień. Wcisnąłem pokrętło i żadnych luzów już niema. Wszystko spasowane jak w nowym.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie zasadnicze pytanie, czy różni się czymś zestaw naprawczy ten za 17 zł od tego za 8 zł?
Wiadomo że ceną ale czy ktoś z Was miał może takie porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam audi A4 B6 1,9 tdi mam takie pytanko jak otwierałem dzwi to podświetlało mi zegary fajnie :) a teraz już nie podświetla :(( może wiecie co się stało ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubi ja bralem taki zestaw naprawczy http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i5744040541.htmli naprawde polecam mam pol roku kolor jest naprawde jak w oem ciezko sie czegos doszukac a jesli chodzi o jakosc takze jest bardzo dobrze jeszcze brak jakiego kolwiek zadziora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4527eb55b6ad52b8med.jpg

U mnie wyszło jak powyżej. Jest dobrze ;) kupiłem ten zestaw za 11.99 jest typowy plastykowy bez jakichkolwiek materiałów gumowanych. Ładnie spasował.


Tylko jest taki problem jak zapale światła to podświetlenie jest całe a za chwilę zaczyna mrygać led od mijania i za chwilę gaśnie. Dodam, że było to już od samego początku od zakupu auta. Co może być przyczyną? Myślałem może że gdzieś na kostce nie łączy, ale zakupiłem zestaw naprawczy wymieniłem włącznik itp ale nic nie zmieniło prócz wyglądu :)

67d6b169ccc16539med.jpg

ee952694263a576emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku co podałeś na podglądzie jest zdjęcie tego włącznika i już przy podłączeniu jest problem bo jest inna kostka w b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co eliminowali luzy w pokrętle, a konkretnie do kolegi co robil to za pomocą kleju na gorąco. Trzeba ten klej dać w pokrętło w miejsce gdzie wchodzi trzpień ?

Kolego - kaczunio - czy Ty masz luzy na tym pokrętle co linka dałeś czy też wszystko ok ? bo się zastanawiam nad kupnem od nich zestawu.

Edytowane przez marec-ki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie. B7 Avant, włącznik świateł auto strasznie zniszczony przez pazury kobity :P Wystarczy zestaw naprawczy do tego? Czy do auto trzeba innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale z tego co widzę to wszystkie mają napis AUTO na drugiej pozycji, a u mnie tego nie ma, prawdopodobnie ktoś sam sobie to zrobił (po przekręceniu zapłonu światła same się włączają, raz przekręcony przełącznik włącza same pozycje, a dwa razy przekręcony włącza z powrotem światła i podświetlenie zegarów itp.)

Reasumując chyba wystarczy mi ten zwykły?

Edytowane przez Krzysztof Zieliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawczy nie ma w sobie elektroniki, więc jeśli twój włącznik nie ma "auto" na pokrętle to bierzesz zwykły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa wyłącznika świateł samego pokrętła chromowanego z A4 B8.Czy podejdzie do B6 samo pokrętło ?

300216873_1_1000x700_a4_b8_8k_8k0_lift_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku co podałeś na podglądzie jest zdjęcie tego włącznika i już przy podłączeniu jest problem bo jest inna kostka w b6.

Zaryzykowałem z przekładką

31d2d1cfbbaf6aab.jpg

Sam przełącznik tak jak piszesz, nie pasuje, ale pokrętło i ramkę da się przełożyć bez problemu.

e6856766e0eed00dgen.jpg

Edytowane przez Jarek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku co podałeś na podglądzie jest zdjęcie tego włącznika i już przy podłączeniu jest problem bo jest inna kostka w b6.

Zaryzykowałem z przekładką

31d2d1cfbbaf6aab.jpg

Sam przełącznik tak jak piszesz, nie pasuje, ale pokrętło i ramkę da się przełożyć bez problemu.

e6856766e0eed00dgen.jpg

Ładnie wyszło :)

w tym linku co podałeś na podglądzie jest zdjęcie tego włącznika i już przy podłączeniu jest problem bo jest inna kostka w b6.

Zaryzykowałem z przekładką

31d2d1cfbbaf6aab.jpg

Sam przełącznik tak jak piszesz, nie pasuje, ale pokrętło i ramkę da się przełożyć bez problemu.

e6856766e0eed00dgen.jpg

Ładnie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo elegancko. Panowie Pytanie z jakich modeli aut pasują te przełączniki w chromie chodzi o samo pokretlo, czy to prawda ze z VW JETTA, GOLF V ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak jak pisałem, spasowało z Jetty. Do Golfa chyba taki sam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...