Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw naprawczy włącznika świateł


michalm320

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma pewniejszego sposob na wyciągnięcie tego pokrętła??

Wez katowke i utnij tam gdzie chłopaki pisza:wink: Wyciagnij maksymalnie w pozycji na przeciwmgilne zdejmij obramowke i utnij

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś alternatywa do wyłącznika z funkcją auto? bo nie zestawu z auto. dajcie foto gdzie to ciąć tą kątówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem szczeze widac roznice w oddcieniu srednio zadowolony mialem maly problem z wyjeciem przelacznika , ale suszarka i puzniej delikatnie podwazyc robokretem i zeszlo bez uszkodzenia mocowan sa roznice w wykonaniu takze grubsze sa ikonki np swiatla na wlaczniku lecz i tak lepiej niz wytarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie jest tez powlekany tą gumowa powłoka chyba kupie oryginalny przełacznik w lepszej kondycji wizualnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden łatwy sposób na otwarcie tego. Przekręca się na światła na maxa w prawo, podnosi, robi otwory wiertarką z mega dużym wiertłem, trzymając tak jak to siedzi w aucie po linii prostej od lewej do prawej,delikatnie inspekcyjne otwory i cienkim śrubokrętem łamie się uchwyt w środkowym przełączniku (ten biały plastik). Wystarczy mocniej te uchwyty plastikowe wcisnąć i pękają. To jest wersja dla osób nie posiadających kątówki :D

Edytowane przez lucabianco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można parę złotych dołożyć i kupić cały włącznik

http://allegro.pl/wlacznik-przelacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-00-07-i4476149496.html

Moim zdaniem ikonki wyglądają lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia niepolecam zestawu naprawczego. Kupiłem włącznik w zamienniku i działa bez problemów a i wygląd jest jak oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalm320 - kwestia jak trafisz z włącznikiem. Też chciałem wymienić i kupiłem od pewnej osoby na Allegro nowy włącznik. Numery się zgadzały itd. Po podpięciu świeciły się cały czas światła mijania. Włącznik odesłałem i do dziś dnia (przez ok 2 miesiące) się bujam ze zwrotem kasy, a za włącznik dałem ~90pln.

Też wezmę ten zestaw i jak będę wymieniał to zrobię małą fotorelację (napewno się przyda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przełącznik z auto to chyba jeszcze nie ma zestawu naprawczego chyba że ktoś widział już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalm320 - kwestia jak trafisz z włącznikiem. Też chciałem wymienić i kupiłem od pewnej osoby na Allegro nowy włącznik. Numery się zgadzały itd. Po podpięciu świeciły się cały czas światła mijania. Włącznik odesłałem i do dziś dnia (przez ok 2 miesiące) się bujam ze zwrotem kasy, a za włącznik dałem ~90pln.

Też wezmę ten zestaw i jak będę wymieniał to zrobię małą fotorelację (napewno się przyda).

Ja też musiałem zwracać włącznik bo mi się nie zapaplały przednie przeciwmgielne. Ale wszelkie koszta miałem w kilka dni na koncie. Przy drugim podejściu włącznik jest sprawny w 100%

Edytowane przez michalm320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wymianie. Włącznik wygląda ok. Jestem zadowolony. Problem był ze zmianą tego pokrętła i tu z pomocą przyszedł forumowicz Wandej.
Polecam uciąć tak jak na tym zdjęciu, które od niego dostałem. Odzielimy wtedy ten boczny plastik od główki. Zostanie sama główka i tutaj poradzimy już sobie śróbokrętem. Dodam, że nie miałem kątówki i całość ciąłem piłą do metalu :)

vffhv3o2.jpg

Edytowane przez Mat.Rynio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zestaw naprawczy za 30 zł

mam problem z zdjęciem pokrętła ale po wskazówkach w tym temacie to już powinienem sobie poradzić

generalnie wykonanie i wygląd bardzo OK

co do 'auto' to tez mają w ofercie w tej samej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...