Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.


audiKSP

Rekomendowane odpowiedzi

Wzruszające.

Zmianiamy temat wątku na Trudne Sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne wycieczki proponuję na pw przełożyć :whistling:

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam aplikacje dzialajace w tle nagrywajace rozmowy :) zapomnisz że ją masz a moze uratowac tylek czasami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam aplikacje dzialajace w tle nagrywajace rozmowy :) zapomnisz że ją masz a moze uratowac tylek czasami :wink:

A znasz taka na iphona

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to śmiać mi sie chce z tej sytuacji, bo dziwie sie ze nadal sa ludzie którzy wierzą ze ktoś robi prezenty.

Kto dziś przy zdrowych zmysłach odda coś poniżej wartości???

Kolega jest współwinny, ale sam to juz zauważył ze mu przyćmiło czujność.

Ten telefon nie był nie wiadomo jaką okazją. Siedzę trochę w tym temacie i wierz mi że nie napaliłem się na jakąś mega okazję. Ot po prostu szukałem konkretnego telefonu, właśnie Evo 3D i zbalazłem. Mniej więcej po tyle chodzą takie telefony. Zauważ że to już stary model.

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Byłeś na policji?

Niestety jeszcze nie byłem. Padła mi jak na złość drukarka i nie mogę wydrukować potrzebnych mi materiałów. Na pewno jednak się udam i wszystko opiszę. W tym tygodniu w robocie jestem mocno zaganiany ale po weekendzie już wszystkiego dopilnuję.

Wlasnie tak na szybko przejrzałem i widzę ze ich ceny kształtują sie tak 300-400pln, wiec jednak conajmniej 100pln mniej zaplaciles. Według mnie to juz jest suma gdzie miałoby sens sie chwile zastanowić czy wszystko ok.

Ok, nie siedzę w telefonach, wiec nie wiem jak często sie takie ceny jak ty zaplaciles za ten telefon, trafiają i z czego wynikają.

Nie odbieraj tego jako szydery, chce tylko przekazać ze płacenie za coś ceny odpowiadającej wartości tego produktu nie jest naiwne. Bo naprawdę często spotykam ludzi którzy jak zapłacą taka cenę to czuja ze przepłacili. Ciekawym jest tez ze ci sami maja tez często problemy z naciągaczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...